România spune „NU!” islamizării

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția România spune „NU!” islamizării


Musafir

#26

2015-09-10 19:00

Poate ca nu este prea tardiv.

Musafir

#27

2015-09-10 20:54

Am semnat aceasta petiție pentru simplu fapt ca sunt român. Și mă gândesc ca se învârt strămoși noștri în mormânt, începând cu Sfântul Stefan Cel Mare, Mihai Viteazul etc. văzând la ce a ajuns țară pentru care ei și-au dat viața! !!

Musafir

#28

2015-09-10 21:05

deoarece stiu cum stau lucrurile cu imgrantii musulmani si africani pentru simplu motiv ca locuiesc in Londra..O sleata de complexati..de culoarea pielii,de uratimea infatisarii,de incapacitatea cerebrala si de puturosenia care-i caracterizeaza.Nu toti sunt la fel dar diferenta o face procentul,procent care este extrem de mare in randul africanilor in special .Pentru siguranta viitorului copiilor nostri trebuie ne dezicem de UE si sa nu acceptam vrajeala asta cu imigrantii .Nu banii inseamna totul in viata si consider ca linistetea sufleteasca e mult mai importanta.

Musafir

#29

2015-09-10 22:30

Pentru ca imi pasa de tara pe care o vom lasa copiilor nostril.

Musafir

#30

2015-09-11 05:22

Doresc ca tara mea sa ramana a noastra, a romanilor, Daca vom ceda pretentiilor filistine ale occidentului in privinta migrantilor, ne vom pierde tara si identitatea pentru totdeauna.

Musafir

#31

2015-09-11 08:24

Am in minte un remember istoric: in secolul X d.H. 10.000 de bozguri s-au stabilit in Pannonia venind din stepa Caucazului.In scurt timp, datorita tolerantei si omeniei populatiei bastinase au supus prin violenta si salbaticie o populatie bastinasa de milioane de oameni, aservind in toata campia Panonica si intemeiind un regat. Proportia este incredibila 10.000 versus milioane .....

Musafir

#32

2015-09-11 08:53

Ca patriot roman consider necesara orice manifestare de aparare a patriei.
Acest asalt al musulmanilor trebuie oprit prin orice mijloace.
Primele cred ca trebuie sa fie pasnica...

Musafir

#33

2015-09-11 13:49

DE-a lungul istorei, Dacia mai tarziu ROMANIA , a fost navalita de diversi cotropitori. Nu au reusit sa ne schimbe ca natie si crestinatate.
NU VREM ca acum in secolul XXI sa navaleasca muslimii peste noi. Noi nu ne-am dus si nu ne ducem cu forta la ei sau la alte popoare. Ramanem in Romania sau mergem acolo unde suntem primiti cu placere si ne incadram in regulile tarii respective.
AG.

Musafir

#34

2015-09-11 14:13

Pentru ca asa e corect,nu putem amesteca natiile si cultele cum vrem.

Musafir

#35

2015-09-11 15:51

România spune „NU!” islamizării

Musafir

#36

2015-09-11 16:01

nu ma interenseaza situatia si asa zisa drama a emigrantilor.mars gunoaielor inde va cauta moarte pe vevi.

Musafir

#37

2015-09-11 17:48

De ciuda !!

Musafir

#38

2015-09-11 18:05


Islamul este un sistem complet de viata cu subcomponente religioase, politice, legale, militare, economice, sociale, propagandiste, componenta religioasa fiind doar cortina care ascunde celealte componente. Islamizarea incepe cand exista procentaj suficient de musulmani cat sa poata agita spiritele pentru a li se oferi privilegii religioase.

Tinta perfecta pentru islamizare consta in societati corecte d.p.d.v. politic, care promoveaza diversitatea culturala, unde drepturile omului sunt respectate, moment in care celelalte componente ale islamului incep sa-si faca, incet dar sigur, simtita prezenta.

CUM FUNCTIONEAZA ISLAMIZAREA ?
1. cat timp ponderea de musulmani ramane sub 2% din populatie, vor fi perceputi ca oameni pasnici, iubitori de pace si liniste
2. cand ponderea este intre 2%-5%, incepe prozelitizarea catre celelalte minoritati sau grupari dezafectate, marginale si anti-sociale: fosti detinuti, actuali detinuti, oameni care in mod constant perturba linistea publica
3. cand ponderea se afla intre 5%-10% din populatia unei tari, acestia vor cere guvernului acelei tari sa-si creeze ei propriile legi, propriul sistem judiciar in ghetourile in care se afla in acel moment, idealul lor fiind introducerea LEGII SHARIA la nivel de stat. De asemenea vor cere introducerea in lanturile de supermarketuri, hypermarket-uri, alimentari, macelarii lantul de produse HALAL, impreuna cu amenintarile de rigoare in cazul neconformarii.
4. cand ponderea atinge 10% ne puteam astepta la vandalizari, furturi, atacuri stradale, amenintari cu violenta sau cu moarte pentru simple critici aduse atat comportamentului lor cat si religiei lor.
5. cand ponderea atinge 20% musulmanii vor cere implementarea LEGII BLASFEMIEI la nivel de stat cu pedepse crunte pentru cei ce o vor incalca, pedepse puse in practica direct de adeptii "religiei pacii". Ne putem astepta la rascoale stradale, formatiuni de militie jihadista, batai publice crunte
6. cand ponderea atinge 40% LEGEA SHARIA deja a fost implementata la nivel statal. Meniul contine masacre in lant, razboi continuu cu militia jihadista acum bine definita in cadrul acelui stat si atacuri sporadice cu bomba, cat si cu acid.
7. cand ponderea atinge 60% deja vorbim de persecutii la nivel de stat al KUFARILOR (ne-musulmanilor), necontand religia. LEGEA SHARIA deja e folosita ca arma. TAXA JYZZYA(taxa de protectie islamica) este plasata asupra infidelilor. Se merge pe principiul: Te convertesti ? NU! Platesti ? NU! Atunci iti este refuzat dreptul la a mai trai!!
8. cand ponderea atinge 80% vorbim de intimidari zilnice, epurari etnice, genocid.
9 cand ponderea atinge 100% se presupune ca va fi pace "Dar-es-Salaam" intrucat toti sunt musulmani, doar ca nu e asa. Nu vor exista decat scoli islamice unde nu se va preda, DECAT QURANUL, nimic mai mult, nimic mai putin, nimic altceva decat QURANUL. Dar si la aceasta etapa, nu va exista pace intrucat musulmanii cei mai fundamentalisti ii vor hartui pe musulmanii mai putin fundamentalisti. Oricine poate declara pedeapsa capitala asupra oricui. Singura diferenta o va face cat de influenta e acea persoana care acuza.


Musafir

#39

2015-09-11 22:25

nu accept ca iei sa vina la noi in tara....ganditiva daca noi ar fi trebuii sa mergem la iei in tara ....nici nu calcam linia ca ne impuscau ....

Musafir

#40

2015-09-12 08:16

1. Inainte de a duce grija străinilor trebuie să avem grijă de români atât de cei din ţară cât şi cei dinafara graniţelor.
2.Pentru că islamul este o religie medievală, talibană, plină de fanatism a unor oameni care nu pun preţ pe viaţa lor şi cu atât mai puţin pe a altor nevinovaţi.
3. duşmanii islamului sunt creştinii şi nu vreau să ne aducem duşmani în ţară, ba să-i mai şi hrănim.Pentru că .
4. Doresc o Românie curată.

Musafir

#41

2015-09-12 08:42

Pentru ca este o masura injusta si suspecta pe care ne-o impun europeni!

Musafir

#42

2015-09-12 09:15

Pentru ca UE accepta neconditionat imigrantii pe cand in alte ste (US, Canada, UAE, Saudia, etc) impun anumite conditii dovedite cu acte legale.
Cred ca unii au dreptul ca refugiati de razboi, dar verificari de securitate la granitele UE au fost facute, sau ii lasam sa treaca granita cu turma?

Musafir

#43

2015-09-12 11:05

Romanilor / Europenilor ajunge Un Dumnezeu !!! .....Ne-am näscut Crestini ......Trebuie sa TRÄIM si sa Murim Crestini !! Allah NU are Loc in Europa -Locul Lui e in Tarile Muslime , sint destule, peste 65 .....AMIN !!

Musafir

#44

2015-09-12 11:15

EXCLUS ! aceasta populatie venita spre Europa precum hoardele din antichitate, NU ESTE DECAT PRODUSUL POLITICILOR de distrugere a culturii si moralitatii umanitatii

Eu si toata familia mea spunem NU acestei invazii fortate !

Suntem umani, suntem empatici, dar cu cine trebuie , NU CU CEI CARE IMPUN AICI LEGILE LOR MEDIEVALE ! TREZITI-VA ROMANI acum in ceasul pericolului total si definitiv !
.Dumnezeu

#45

2015-09-12 12:43

Naţie de idioţi şi lacomi! Când rudele voastre au plecat în ţările străine cum a fost?! Ei n-au plecat tot din motive economice?! Îmi e scârbă că sunt român şi că trăiesc în România... defapt ţara nu este vinovată cu nimic, vinovaţi sunt cei ce o locuiesc. Puneţi-vă în locul lor, să staţi toată ziua cu frica de ISIS, rudele voastre să fie ucise pentru o credinţă tâmpită! I-ar fi ruşine omemnirii să va numească oameni! Sunt conştient de faptul că o să apară tot felul de "animale" care o să începă să-mi dea argumente false cu privire la această criză!


Musafir

#46

2015-09-12 13:40

Simplu: NU doresc musulmani in Romania.

Cei ce traiti aici si nu sunteti romani si mai ales crestini, ar trebui sa va abtineti de la comentarii. Toleranta noastra are limite.

SA NU UITATI ASTA.


Musafir

#47

2015-09-12 15:38

Aici este Europa. Islamul să stea acasă la el.

Musafir

#48

2015-09-12 15:43

Vreau să rămân român,

Musafir

#49

2015-09-12 17:37

Fiindca sunt de acord sa oprim islamizarea tari noastre ,Romania !

Musafir

#50

2015-09-12 23:58

pentru ca sub pretextul refugiului, este o vadita invazie

pentru ca imaginile reale de la fata locului in tarile unde sunt enclave musulmane sunt foarte graitoare..nu vrem asa ceva