Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Anonymous

#25326 Re:

2015-07-21 19:04

#8: -  

 Merita aspru pedepsiti! Putea fi oricare dintre noi in locul fetei, iar faptul ca sunt cercetati in libertate acum nu ii afecteaza pe ei. Trebuie pedepsiti pe masura faptei lor pt ca e pacat de acea fata careia i-au distrus demnitatea ei ca fata si i-au distrus viata. Nu merita crutati!!!


Musafir

#25327

2015-07-21 19:04

Nu pot sa trec nepasatoare peste distrugerea vieti unei fete,pentru amuzamentul unor nimicuri!!

Musafir

#25328

2015-07-21 19:04

In primul rând vreau sa transmit incurajari fetei si familiei in ciuda faptului ca societatea rurala din care fac parte ii priveste ca pe niste paria a comunitatii.In al doile rând multumesc autoritatilor legislative ca,încă o data ,au dat dovada de incompetenta arătând lacunele unui sistem infect guvernat tot de aceeasi "dinozauri ceaușiști" ce încă stăpânesc Romania,fapt ce se datorează in aceeasi masura si noua ca popor!
O singura întrebare am:
Domnilor procurori,daca fata ce a trecut prin acele chinuri era fiica dumneavostra,nepoata,fiica unor persoane cu statut social etc. ,sentinta ar fi fost aceeași???
In mod indirect ,domnilor judecători si procurori platiti din banii noștri,ne faceti sa credem ca,in tara asta,dreptatea o gasesti doar daca actionezi prin forte proprii ,si asta datorita deciziilor dumneavostra!Mai mult ca sigur cei 7 indivizi vor fi arestati si vor plăti pentru fapta lor,iar asta ma bucura....ce ma îngrijorează,si nu cred ca sunt singurul,este faptul ca voi,stimati bugetari platiti cu taxele noastre,veti rămâne rămâne tot pe posturile voastre având libertatea de a va bate joc in continuare de oameni,ce in naivitatea lor,cred ca isi vor găsi dreptatea in justitia din România.Sunt curios daca aveti tăria sa demisionati,domnilor procurori incompetenta va cere acest lucru....din acest motiv îmi doresc ca acest comentariu sa facă baza unei noi petiții: Demisia judecătorilor si a procurorilor de caz! Ar fi un gest de onoare ce ne-ar face sa credem,pe noi ca popor ,ca in tara asta se pot schimba lucruri in bine.
Cam atât....

Musafir

#25329

2015-07-21 19:04

Ptr ca daca in numele multora ce nu si-au gasit dreptatea....,poate candva exista o dreptate!!!!

Musafir

#25330

2015-07-21 19:05

PEDEAPSA CAPITALA ...dar nu inainte de afi violati si ei de 7 ori cate 7 la fiecare 7 minute ....CASTRAREA CHIMICA SI ARSI PE RUG DE VII

Musafir

#25331

2015-07-21 19:05

Violul este un act care trebuie pedepsit si ar trebui sa fie lege impotriva vioului fata aceasta psihic,fizic emotional e distrusa putea sa fie moarta si cine stie pe cate fete or mai violat animalele astea .

Musafir

#25332

2015-07-21 19:05

Tara nu are nevoie de violatori si besti ca acesti indivizi.

Musafir

#25333

2015-07-21 19:05

Vreau ca cei sapte violatori sa fie arestati .

Musafir

#25334

2015-07-21 19:05

Nu exista scuza, pedeapasa maxima si castrare fizica, nu numai pentru vilatori cat si pentru pedofili

Musafir

#25335

2015-07-21 19:05

Pentru ca imi pasa de ce se intampla in jurul meu si pentru ca aceste ticalosii, ale animalelor care au violat si ale celor care i-au eliberat, sa fie pedepsite.
Cred ca ar trebui castrati chimic acesti derbedei

Musafir

#25336

2015-07-21 19:05

I-au distrus viata bietei fete...iar ei merita sa fie pedepsiti! cum sa violezi o fata si sa ramai liber?

Musafir

#25337

2015-07-21 19:05

Solicit ca cei 7 violatori sa li se dea pedeapsa de puscarie 25 de ani de munca silnica si castrare chimica. Domnilor parlamentari pe cand Legea castrarii chimice impotriva violatorilor si pedofililor din Romania, folosita in unele tari din Europa si daca avem multi infractori incuzand alaturi de cei dinainte si pe hoti, criminali, escroci, talhari etc. de ce sa nu-i punem la munca pe toti acestia in folosul societatii la constructii de drumuri, canale irigatii, canal Bucuresti - Dunare etc. asa cum fac si americani de ii pun pe infractori in puscarie sa munceasca in folosul societatii, nu societatea romaneasca sa cheltuiasca bani, sa-i hraneasca si sa le dea confort modern in puscarie acestor infractori. Au trecut 26 de ani degeaba de la caderea comunismului. Ne-am saturat ca toti violatorii, pedofilii, criminalii, hotii sa faca pedepse extrem de usoare datorita modificarilor Codului Civil si Penal in favoarea acestora, facute cu complicitatea Parlamentului Romaniei care adopta astfel de modificari de legi pentru favorizarea infractorilor de orice categorie. Legea sa devina lege pentru toti cetatenii Romaniei, indiferent de pozitie sociala, finaciara, politica, materiala etc.

Musafir

#25338

2015-07-21 19:05

Romania trezeste-te!!!!!!! Platim taxe si impozite pt salariile politistilor,judecatori,procurori pt a-si fc meseria.
Cat de cinic sa fii?cat de inapt mintal?ca inima poti avea sa agresezi o femeie iar si iar pana la lesin?
Condamnare 15 ani,doresc

Musafir

#25339

2015-07-21 19:05

Semnati cat mai multi petitia trebuie sa schimbam noi ceva in tara pentru copii nostri daca judecatorii nu o fac

Musafir

#25340

2015-07-21 19:05

Pentru dreptate.

Musafir

#25341

2015-07-21 19:05

Greselile in viata se plătesc, sa plătească pentru greseala lor, nu va uitati ce functii si pile au parintii lor, sunt majori sa plătească, sunt un pericol pentru alte tinere, pentru societatea românească, rusiiiinnnnneeee!!!!!

Musafir

#25342

2015-07-21 19:05

Semnati si distribuiti!!!
Acesti nemernici trebuie sa plateasca, cu totii avem in familie cel putin un membru de sex feminin care ar putea fi oricand victima unui viol...

Musafir

#25343

2015-07-21 19:05

Va rog sa semnati aceasta petitie.....va multumesc celor care au semnat

Musafir

#25344

2015-07-21 19:05

Violul= crima

Musafir

#25345

2015-07-21 19:05

Sper din tot sufletul ca cele 7 bestii sa fie condamnate dupa faptele lor si nu dupa mita oferita de parintii acestora procurorului si judecatorului,sa nu scape basma curata si sa ramana liberi .Au stiut de la bun inceput ca vor sa o violeze pe camp ,a fost ceva premeditat si bine organizat de cei in cauza si mai sper ca acolo dupa gratii sa aiba parte tot asa de partide de sex surpriza pana la lesin 7 zile din 7 si violati tot de cate 7 odata sa li se taie pofta de viol ,acei tineri nu se pot numi barbati sant niste bestii cu chip de om. Azi violeaza o fata ,maine cine stie poate fi chiar mama sau bunica cuiva si nu cred ca ne-am dori asa ceva ,sincer sant foarte dezamagita de decizia Justitiei .Rusine,Rusine,Rusine ....

Musafir

#25346

2015-07-21 19:05

Sa i aresteze odata pe jigodiile astea....astia nu sunt oameni,sunt scursurile de cea mai joasa speta a Romaniei,niste jeguri,cocalari care nu au ce cauta in randu oamenilor....puscarie pe viata sa le dea....or sa vada ei cum e la parnaie,o sa aiba grija de ei puscariasii......ies fetite de acolo nu baieti.....

Musafir

#25347

2015-07-21 19:05

Ca vreau sa intre in puscarie cei 7 violatori sa isi primeasca pedeapsa

Musafir

#25348

2015-07-21 19:05

Vrem arestarea lor....pedeapsa maxima .....au distrus viata unei fete inocente...RUSINEEEE!!!!!

Musafir

#25349

2015-07-21 19:05

Pt .a se face dreptate în România pt ca se vede ca romanii noștri nu au auzit de așa ceva

Musafir

#25350

2015-07-21 19:06

Dragi romani cer arestarea a celor violatori ori cine face aceste treburi trebuie sa plateasca fiecare din noi avem fete nepoate surori si asa mai departe oricine face acest lucru sa plateasca