NU inchiderii patinoarului AFI Palace Ploiesti

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția NU inchiderii patinoarului AFI Palace Ploiesti


Musafir

#26

2016-03-19 18:23

incurajez copii sa faca miscare !

Musafir

#27

2016-03-19 18:56

sustin copiii sa faca miscare !

Musafir

#28

2016-03-19 20:47

Lasati patinoarul deschis ! Eu merg foarte des la patinoar și pot afirma ca este gheață mai bună decât la Olimpia mai ales acum ca merge fff bine și masina de gheață.Va rog, nu ne luați bucuria de a practica un sport frumos și plăcut.


Musafir

#29

2016-03-21 17:32

Este singurul lor loc unde se pot antrena acesti minunati copii... Si eu am un copil care practica hochei si suntem in situatia in care ne antrenam in mall. Daca ne ar inchide mallul nu am mai avea unde face antrenamente.... Copii mertita sa fie sustinuti, incurajati... nu dezamagiti.... va rugam sa nu inchideti patinoarul....
rosu roxana

#30 Va rugam sa nu inchideti patinoarul de la Afi

2016-03-21 18:39

Lasati patinoarul deschis si promovati-l asa cum trebuie. Persoanele care manageriaza patinoarul din Afi trebuie schimbate.  Faceti publicitate! Cred ca mai mult de jumatate din locuitorii Ploiestiului nu stiu ca la Afi exista patinoar. Deschideti usa de jos ca sa existe acces direct la patinoar si scrieti mare "PATINOAR" ca sa stie tot romanul care vine in parcare. Faceti un pret rezonabil, asa incat un parinte sa-si permita sa trimita copilul acolo!  Nici 2 lei, dar nici 20. Nu comparati tarifele cu cele din Bucuresti unde exista o alta putere de cumparare. Acest concept nu are cum sa nu mearga, daca se ocupa de el oameni competenti carora li se traseaza niste target-uri. Daca ei iau niste salarii mari oricum pentru ce sa-si mai bata capul? Copiii mei ar veni mereu la patinoar daca s-ar putea. Ca ei sunt multi, sunt convinsa, doar ca nu prea stiu ca au aceasta posibilitate. Este pitit la parter, se intra doar prin zona de food, asadar este foarte greu sa-l descoperi. Si sa va mai spun ceva: eu in calitate de parinte mi-as dori sa-i aduc mai des acolo, dar uneori nu o fac tocmai pentru ca SUNT NEVOITA sa trec prin zona de food, unde stiu sigur ca-mi vor cere porcarii. Inchiderea accesului direct la patinoar nu va avantajeaza din punctul meu de vedere. 

Reganditi un pic strategia si veti vedea ca va functiona!

 


Musafir

#31

2016-03-21 21:17

I-am cunoscut pe pustii din echipa de hochei pe gheata. Unde se vor antrena? Fiica mea e intr-o echipa de hochei din Bucuresti. Si tot in mall se antreneaza. Dar pana la urma, Afi e proprietate privata. Nu pot fi obligati. Multumim Ministerului Tineretului si Sportului pentru atentia si implicarea in sport.

Musafir

#32 Re:

2016-03-22 05:39

#31: -  

 Aici nu este vorba doar de hochei pe gheata. Este vorba despre a petrece intr-un mod sanatos timpul liber pentru ploiesteni. Asa cum unii aleg sa mearga in parc, unii vor alege sa vina sa patineze. De asta vrem sa ne pastram patinoarul la Ploiesti!


Musafir

#33

2016-03-23 12:00

Deoarece este singurul patinoar din ploiesti functionabil in toate anotimpurile,foarte frumos de altfel si preturi foarte bune!!!!

Musafir

#34

2016-03-29 10:00

Este foarte usor sa strici un lucru bun.Il mai poti repara vreodata?! Oare un patinoar este atat de simplu de facut?
De ce sa nu se bucure toata lumea de un sport atat de frumos?
DE CE NU SE ORGANIZEAZA ACTIVITATI ATRACTIVE (PENTRU COPII SI ADULTI), CARE SA ADUCA BANI ADMINISTRATIEI SI BUCURII CLIENTILOR?