Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro

JUSTITIARUL

#51 Re: Fraierilor

2014-12-29 10:33

JUSTITIARUL

#52 Re:

2014-12-29 10:36


Musafir

#53

2014-12-29 11:42

Jeguri care nu isi vor platii greseala daca nu vor fi dati in judecata
Musafir

#54 #54

2014-12-29 13:00

Nu e corect sa nu se tina de aceste comenzi, macar cate un produs din fiecare comanda sa ne dea.La ei nu cred ca le-ar placea sa dam comenzi si pe cand ajunge curierul sa renuntam.

Gheo

#55 Fraierici

2014-12-29 13:05

prosti mai sunteti. a citit cineva termenii si conditiile inainte de finalizarea comenzii?

 

daca ei au scris acolo ca au dreptul sa trimita caramizi in loc de ps vita, pot face asta. 

 

nu exista lege care sa te oblige sa vinzi cu un anumit pret.


Musafir

#56

2014-12-29 13:47

sper sa primim..:))
eu

#57 am primt mail nou de la gameland

2014-12-29 14:11

Stimati Cumparatori,

Asa cum a-ti putut observat, pe pagina noastra de gamerland.ro au aparut niste produse cu preturile eronate, din cauza unor probleme cu sistemul nostru care au condus la aceste neintelegeri !

Fiind plecati in mini vacanta de craciun (din 23 decembrie 2014. pana in data de 27 decembrie 2014) eroarea a fost observata cu intarziere.

Dupa descoperirea erorii  pagina a fost oprita pana la rezolvarea defectiunii.

Eroarea din sistem putea fi observata si din emailurile de confirmareunde aparea la produs  (Pret necunoscut deocamadata) care sunt trimise dintr-un program automat si nu sunt prelucrate manual.

 Dorim sa atragem atentia aspura  Termeniilor si a Conditiilor de pe pagina noastra.

Cumparatorul trebuie sa consulte pagina Termeni si Conditii, accesibila  la sectiunea "Termeni si Conditii" al site-ului, inainte de lansarea unei comenzi. (La sectiuneaLimitarea  Raspunderii”)

Care se refera la problemele si erorile aparute de pe pagina noastra fiind cauzate de o eroare de sistem , si la datele eronate aparute.

Prin plasarea  comezii a-ti acceptat automat Termenii si Conditiile site-ului.
 

Limitarea raspunderii- Informatii necesare:
Folosirea datelor si a informatiilor.

Datele si informatiile prezente pe pagina noastra cum ar fi ( poze, text,video etc) sunt informative, si  ele pot fi modificate oricand!

Nu ne asumam raspunderea pentru erorile aparute (preturi si date gresite)

Utilizarea acestor informatii vor fi suportate si va fi responsabilitatea utilizatorilor.

Compania noastra nu isi asuma nici o responsabilitate pentru daunele rezultate din utilizarea datelor eronate! Nu putem sa ne asumam raspunderea nic in cazul unor erori sau date gresite postate  pe alte site-uri.

Drepturile de autor:

Pagina principala,pagina site-ului, sectiunile care sunt afisate in ecran, propriile informatii, imagini, video, materiale audio (cum ar fi nume, fraze, logo-uri, grafica) si alte legi privind drepturile de autor al Gamerland.ro  sau produselor  specifice detinute de catre editor prin urmare sunt supuse normelor de protectie a proprietatii intelectuale.

Incalcarea dreptului de autor este considerata infractiune si se pedepseste comform legii.

Compania  noastra isi rezerva dreptul  de a cere despagubire  celor ce aduc prejudicii de orice nautra.

Excluderea răspunderii:

Nu ne asumam raspundereapentru functionarea defectuoasa, virusi, daune cauzate de erori de sistem, urmarea a accesari paginii noastre.

Am doriisava informam  ca erorile aparute vor fi remediate in cel mai scurt timp  posibil.

Ne cerem scuze pentru  neintelegerile aparute in urma erorii de sistem!

Va multumim anticipat pentru intelegere!

Cu stima,

 

Gamerland.ro

ce pun astia la cale?

zapciu

#58 refuz comanda

2014-12-29 14:32

 

Stimati Cumparatori,

 

Asa cum a-ti putut observat, pe pagina noastra de gamerland.ro au aparut niste produse cu preturile eronate, din cauza unor probleme cu sistemul nostru care au condus la aceste neintelegeri !

Fiind plecati in mini vacanta de craciun (din 23 decembrie 2014. pana in data de 27 decembrie 2014) eroarea a fost observata cu intarziere.

Dupa descoperirea erorii  pagina a fost oprita pana la rezolvarea defectiunii.

Eroarea din sistem putea fi observata si din emailurile de confirmareunde aparea la produs  (Pret necunoscut deocamadata) care sunt trimise dintr-un program automat si nu sunt prelucrate manual.

 Dorim sa atragem atentia aspura  Termeniilor si a Conditiilor de pe pagina noastra.

Cumparatorul trebuie sa consulte paginaTermeni si Conditii, accesibila  la sectiunea "Termeni si Conditii" al site-ului, inainte de lansarea unei comenzi. (La sectiuneaLimitarea  Raspunderii”)

Care se refera la problemele si erorile aparute de pe pagina noastra fiind cauzate de o eroare de sistem , si la datele eronate aparute.

Prin plasarea  comezii a-ti acceptat automat Termenii si Conditiile site-ului.
 

Limitarea raspunderii- Informatii necesare:
Folosirea datelor si a informatiilor.

Datele si informatiile prezente pe pagina noastra cum ar fi ( poze, text,video etc) sunt informative, si  ele pot fi modificate oricand!

Nu ne asumam raspunderea pentru erorile aparute (preturi si date gresite)

Utilizarea acestor informatii vor fi suportate si va fi responsabilitatea utilizatorilor.

Compania noastra nu isi asuma nici o responsabilitate pentru daunele rezultate din utilizarea datelor eronate! Nu putem sa ne asumam raspunderea nic in cazul unor erori sau date gresite postate  pe alte site-uri.

 

Drepturile de autor:

Pagina principala,pagina site-ului, sectiunile care sunt afisate in ecran, propriile informatii, imagini, video, materiale audio (cum ar fi nume, fraze, logo-uri, grafica) si alte legi privind drepturile de autor al Gamerland.ro  sau produselor  specifice detinute de catre editor prin urmare sunt supuse normelor de protectie a proprietatii intelectuale.

Incalcarea dreptului de autor este considerata infractiune si se pedepseste comform legii.

Compania  noastra isi rezerva dreptul  de a cere despagubire  celor ce aduc prejudicii de orice nautra.

 

 

Excluderea răspunderii:

Nu ne asumam raspundereapentru functionarea defectuoasa, virusi, daune cauzate de erori de sistem, urmarea a accesari paginii noastre.
 

Am doriisava informam  ca erorile aparute vor fi remediate in cel mai scurt timp  posibil.

Ne cerem scuze pentru  neintelegerile aparute in urma erorii de sistem!

Va multumim anticipat pentru intelegere!

 

Cu stima,

Gamerland.ro

 

Primitivule

#59 Re: Fraierilor

2014-12-29 14:44

#1: Gheo - Fraierilor 

 Am rugamintea sa nu mai jignesti lumea si sa te intorci inapoi in pestera.

Daca tot ii aperi am un mesaj pentu tine.

Ati dat-o dracu.

Butcher

#60 Pagina de facebook

2014-12-29 14:53

Voua va mai merge pagina lor de facebook ? cred ca au inchis-o si pe aia boratii :))

zapciu

#61 refuz comanda

2014-12-29 14:54

Nu ii apar este emailu primit de la gamerland.ro


Musafir

#62

2014-12-29 15:09

Astept comanda.

Musafir

#63

2014-12-29 15:10

Vreau onorarea acestei comenzi !

Musafir

#64

2014-12-29 15:16

Nu mi-se pare ceva normal comanda trenuie onorata

Musafir

#65

2014-12-29 15:19

SUGETI PULA COCALARI TIGANI CERSETORI, NU MERITATI LUCRURI MOCA ROMANI BORATI

Musafir

#66 Re: am primt mail nou de la gameland

2014-12-29 15:21


Musafir

#67 Re: Re:

2014-12-29 15:54

#52: JUSTITIARUL - Re:  

 

Si pentru furt exista legi/pedepse dar tot sunt unii care fura milioane de euro musamalizand fonduri europene sau contracte dubioase si nu primesc nimic.

Dovada a pus-o cineva aici, chiar prim email-ul trimis de ei.

 


Musafir

#68 Re: hahahahaaaaaaaaaaa

2014-12-29 15:55

#65: -  

 Mai intai MA-TA

Doar e o Doamna.. :) 


Musafir

#69 Re: bozgore

2014-12-29 16:36

#65: -   muie bozgore

 


Musafir

#70

2014-12-29 17:05

Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro!!!!
ciuby

#71 Vrem onorarea comenzilor

2014-12-29 17:14

Vrem onorarea comenzilor

Andrei

#72 Vrem onorarea comenzilor de pe gamerland.ro!!!!

2014-12-29 17:16

 

 

 

Ala

#73 Propunere

2014-12-29 18:19

Daca nu onoreaza comenzile propun ca toti semnatarii acestei petitii sa faca comenzi fictive , iar la livrare sa le returnam. Firma de kkt 

 


Musafir

#74

2014-12-29 19:51

Vreau sa primesc produsele comandate ... oricum reclama negativa deja le-am facut pe blogul meu http://buculesei.eu/raspunsul-celor-de-la-gamerland/
Anonim

#75 Lacomie fara limite

2014-12-29 20:33

As vrea ca cei de la Gamerland sa ii dea in judecata pe toti cei care au dat comanda la produsele cu 0 lei, pentru prejudicii de imagine (pe care acele persoane le-au facut pe facebook si alte site-uri). Lacomia pe care o vad pe aceasta pagina trebuie "rasplatita".