nu mai vrem discriminate la mpfm

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția nu mai vrem discriminate la mpfm


Musafir

#1

2014-11-26 12:07

ATI DEZAMAGIT MULT SI NOI O SA NE DAZABONAM IN MASA IAR TELEVIZOARELE LE VOM DESCHIDE PE ALTE CANALE ....CEL MAI IUBIT CUPLU E NICAIERI ,NICI CAND ATI PREZENTAT CELE 3 CUPLURI NU AU FOST NICI LA ETCETERA .....EI IN CE CATEGORIE INTRA ?.....URAT !

Musafir

#2

2014-11-26 15:38

Mi-as dorii sa se faca materiale ci CRISTIAN SI ELLY ca si ei fac parte din aceasta emisiune In doua saptamani despre ei s-a vb 5 minute Noi vrem sa vedem dragostea adevarata si nu circ si panarama .Pe antena play nu sunt dati mai mult de 10 minute pe seara si nu mi se pare normal sa faceti discriminare Sper sa se i-a masurile de rigoare daca nu noi nu ne vom mai uita la aceasta emisiune si ne vom scoate si antena play Va multumim de intelegere

Musafir

#3

2014-11-26 15:59

Nu inteleg de ce intr-un show matrimonial cum se crede emisiunea MPFM nu se promoveaza iubirea ci numai materialele de scandal si singurul cuplu Cristian-Elly care respecta scopul show-ul sunt ignorati in emisiuni si chiar pot spune ca si pe antena play. Imi dati impresia ca tocmai din acest motiv sunt ignorati ca desavarsire de producatorii acestei emisiuni ca raspecta in totalitate scopul si tema emisiunii

 


Musafir

#4

2014-11-27 07:22

este vizibila discriminarea unui cuplu iubit in favoarea altor concurenti ce se vrea castigator .

Musafir

#5

2014-11-27 07:37

nu mi se pare corecta sa facem astfel de discriminari. nu conteaza pe cine sustinem sau langa cine suntem...vrem doar sa fie o corectitudine si fair-play fata de toti concurentii acestui show matrimonial se spune k e dar eu incep sa am dubii...si e in avantajul producatorilor sa faca acest lucru pt k dak nu e ..se va pierde mult din audienta si va scadea credibilitatea.. va multumim anticipat

Musafir

#6

2014-11-27 08:50

aceasta emisiune se spune ca este mpfm,din pacate observ pe zi ce trece ca se transforma in balacareala,circ si cu totul altceva fata de ceea ce ne dorim sa urmarim,cu toate astea mirii saptamanii sunt ignorati,nu sunt adusi in platou,nu au importanta ptr stafful acestei emisiuni cu toate ca sunt cei mai votati si sustinuti concurenti din istoria acestei emisiuni iar pe noi ne.au convins de asta prin dragostea,iubirea si pasiunea dintre ei ceea ce nu se mai regaseste in nici un alt cuplu,de aceea onorat staff va rugam sa luati atitudine si sa ne da.ti un raspuns in cadrul emisiunii live fata de aceasta pozitie a dvs,nu mai spunem si de faptul ca antenaplay nu ii da mai deloc si de aceea noi vom renunta la ea,va multumim ptr intelegere anticipat!!

Musafir

#7

2014-11-27 09:04

Cristian si elly de la MPFM 4,sunt discriminati fiinfk nu sunt tratati in aceasi masura ca toti concurenti. Rusine stafului MPFM
Iulia Boca

#8

2014-11-27 09:37

Cata sfidare si desconsideratie puteti avea dragi "mai mari" din spatele show-ului? Vin zilnic de doua saptamani incoace, mai mult de 50 la suta din oamenii prezenti in platou pt a sustine un cuplu: Cristian si Elly. 35-40 din invitati la suta se impart intre ceilalti concurenti. Cat timp au fost invitati in platou Cristian si Elly in aceste doua saptamani?3-4 minute......o singura data. Ceilalti toti au venit de 2,3,4 ori si cate 15-20 minute desi aveau doar 1-2 sustinatori in platou. Nu ar trebui sesizat OPC pt faptul ca va bateti joc de cei ce urmaresc acest show? Nu ar trebui sesizat CNA-ul pt ca intr-un show unde zice-se ca toti concurentii au drepturi egale, de fapt constatam ca nici nu poate fi vorba despre egalitate in drepturi, nu sunt prezentate si tratate toate cuplurile la fel? Din cate stiu, domniile voastre, trebuie sa tina cont de parerea noastra si de ceea ce dorim noi sa vedem , pt ca noi va facem rating-ul, iar pt domniile voastre tot ce conteaza e acest rating. Daca nu veti lua masuri eu nu pot continua sa accept sa va bateti joc de mine ca si telespectator, nu pot continua sa tolerez sa va bateti joc de multi altii ca mine si nu imi ramane de facut decat sa sesizez organele competente. Prima masura pe care trebuie sa o luati si nu suporta amanare pot a va mai spala rusinea:CRISTIAN SI ELLY IN PLATOU.


Musafir

#9

2014-11-27 11:46

Intr-o emisiune matrimoniala cum este Mireasa Pentru Fiul Meu cred ca trebuie promovata iubirea,cum este aratata de Elly si Cristian si nu doar scandalurile.Daca ei nu agraza scandalul nu sunt invitati in platou desi de fiecare data au avut cei mai multi sustinatori.