Bianca Purcarea trebuie sa ramana la X Factor !
Bianca Purcarea trebuie sa ramana la X Factor !
2011-10-25 16:50:02Bianca Purcarea are o voce minunata si merita sa o sustinem.
Semnati si voi petitia facuta pentru Bianca Purcarea !!!
Aceasta este o petitie pentru a solicita Reînscrierea Biancăi Purcarea in competitia X Factor.
Semnatura consta in : nume, oras si adresa de e'mail....(adresa de e'mail nu este publica )
om/signatures/bianca_purcarea_trebuia_sa_ramana_la_x_factor/
Si tu poti da mai departe petitia ......!=>>
Multumim mult celor care semneaza aceasta petitie ..!!!!!!
Mihalcea Maria -Luiza
Distribuiți această petiție
Ajutați această petiție să obțină mai multe semnături.
Cum să promovați o petiție?
- Partajați petiția pe peretele Facebook și pe grupurile care au legătură cu subiectul petiției.
- Contactați-vă prietenii
- Scrieți un mesaj în care explicați de ce ați semnat această petiție, având în vedere că este mai probabil ca oamenii să o semneze dacă înțeleg importanță subiectului la care face trimitere.
- Copiați și lipiți adresa web a petiției în mesajul dumneavoastră.
- Trimiteți mesajul folosind e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram și LinkedIn.
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie