Petitieonline.com

Repetarea meciului Romania-Olanda Euro 2024


  • Arbitrul a fost platit, jucatorii nostri au fost faultati, iar echipa adversa n a primit niciun cartonas rosu cand trebuia. Mai pe scurt, un meci furat.

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că cineva va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU


Trebuie să verificăm că ești om.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri: