Puscarie pe viata celor doi batrani din Sat Somusca ,Cleja pentru ca au omorat un catel nevinovat cu securea
Crima îngrozitoare într-un sat din județul Bacău. Doi „oameni” au intrat în curtea vecinului și i-au omorât, cu o secure, cățelușa. Proprietarul animalului a înregistrat momentul pe camerele de supraveghere și a postat imaginile de rețelele de socializare, îndemnând privitorii „să distribuie masiv acest masacru”.
Anca Spiridon
Contactați autorul
Contactați autorul
Anunț de la administratorul acestui websiteAm închis această petiție și am șters informațiile personale ale semnatarilor.Regulamentul general al Uniunii Europene privind protecția datelor (GDPR) solicită un motiv legitim pentru stocarea informațiilor personale, respectiv ca informațiile să fie stocate pentru cel mai scurt timp posibil. |