NU VENIRII LADY GAGA LA BUCURESTI!

Quoted post

sunsolaris2000

#655 Mesaje subliminale

2012-08-13 10:14

Am vazut pe Youtube ca melodiile contin mesaje sataniste subliminale. Ea spunea ca avea vise cu demoni (pana sa afle ca canta pe versuri subliminale). Ca o face intentionat sau ca producatorul o foloseste sa transmita acele mesaje fara ca nici ea sa stie(cum zicea pe Youtube),tot e grav. Inseamna ca producatorul e un satanist si profita de mass-media pentru a se lansa.Si, sincer, cantareata nu mi se pare prea intreaga, deci nu stiu daca face totul cu buna stiinta.
N-am treaba cu gayii, treaba lor daca asa s-au nascut(mai multi hormoni feminini decat masculini; ca toti avem din ambele dar predomina de obicei hormonul feminin sau masculin si la ei ar trebui sa predomine cel feminin), dar de ce trebuie sa se afiseze? Ce atata propaganda? Toata stima daca sunt loiali iubitilor lor, ca mai rar vezi oameni sinceri. Ma enerveaza ca unii ii critica mai mult pe gay/lesbi decat pe oameni care sunt straight si inseala. Cred ca inselatoria este intradevar un pacat, dar nu orientarea care o ai in ADN.
In fine, nu sunt de acord nici eu cu venirea ei, si asa tinerii se drogheaza foarte mult si au parte de mici de modele rele(avis copii crescuti cu televizorul si educati de mass-media), una ca ea(si Madonna-pe care Lady Gaga vrea sa o depaseasca prin orice mijloc, etc.) ar trebui "testate" inainte sa fie lansate pe piata(testate psihologic, moral) de instituriile in masura gen CNA.

Raspunsuri


Musafir

#678 Re: Mesaje subliminale

2012-08-13 15:01:32

#655: sunsolaris2000 - Mesaje subliminale

:))))  O camasa frumoasa cu maneci lungi de tot, o sa te apere de "demoni", garantat.