Spune NU desfiintarii SMURD!RESPECT RAED ARAFAT!

Quoted post


Musafir

#101

2011-12-29 23:25

Musafir 9
Cerandu-i sursa afirmatiei sale, iata ce mi-a raspuns deschizatorul acestei petitii
Musafir 26
“Eu am deschis petitia si nu ma astept decat sa mai apara si cateva uscaturi in padure ca si tine. Sursa inspiratiei este viata de zi cu zi.”
Deci nu va lamentati degeaba

Pentru cine nu intelege, chiar daca este clar – domnul cu pricina a deschis petitia bazandu-se pe NIMIC, sa va dea ocazia sa-l injurati pe basescu.
Si apropo de basescu cica Spitalul Militar a declarat ca e sanatos, probabil multi dintre dumneavoastra nu vor dormi la noapte de suparare. :D
PS. Discutiile de aici mi-au adus aminte de un slogan celebru:
“Noi muncim, nu gandim”
Pentru cei mai tineri – era strigatul de lupta al sustinatorilor Frontului Salvarii Nationale.
Mai trec e aici, e distractive
PS.2 Astept cu incredere injuraturile dumneavoastra

Raspunsuri


Musafir

#129 Re:

2011-12-30 21:16:49

#101: -

e sanatos ca si tine.Doi prostovani ,cu pestele inca in izmene de pe vremea cand navigati pe Dunare.Ma mir cum de va mai suporta si apa.Si daca tot vb de FSN PDL-Partidul distrusilor lunatici


Musafir

#1981 Re:

2012-01-10 10:58:50

 

#101: -

OOOOOOOOOOOOOOOOOOO...........AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AI REUSIT SA-TI ADUCI AMINE .......................

PS. DISCUTIILE DE AICI MI-AU ADUS AMINTE DE UN SLOGAN CELEBRU: ...........(CA TINE)

'' NOI .(care  VOI) ........ muncim.(poate EU)............NU GANDIM.............(poate TU).

eu spun sa gandesti in liniste si sa nu te mai exprimi in scris sa fii de rasul tuturor. CHIAR NU AI HAZ . AR TREBUI SA TE GANDESTI PUTIN SI ....SA PLECI DIN TARA ACEASTA CARE S-A CAM SATURAT DE PUPIN.FUNDISTI CA TINE