Vrem sa muncim!

Quoted post

excalibur

#110 Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 02:25

#108: Elev anul 3!!! - Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

se spune ca prostul nu e prost destul daca nu e si fudul. tu esti ala! am vazut astfel de prosti, ajunsi oarecum "mari" pentru anturajele lor si fata de clasa sociala in care s-au nascut si au trait. DA, de asta e tara asta unde este ca au venit cu nemiluita toti incompetentii si s-au angajat pe banii contribuabililor: la primarii, in politie, pompieri, jandarmerie, armata, spitale, etc. era plin de putoret peste tot care taia frunza la caini. bine au facut ca au redus din posturi si sper sa o mai faca!

DA, MAPN, jandarmi, pompieri, politie, ma refeream la tot sistemul. cum este posibil ca un neica nimeni care a fost in armata, un nimeni sa aiba acum pensie de 4700 Ron? cum este posibil ca un mucos care de abia a terminat un liceu cotat ca cele mai proaste sa fie angajat la armata cu un salariu de 1200 Ron? au profesorii sau inginerii, salariile astea?

mai baiatule, mai ai putin si musti din monitor!fa-ti un ceai de tei, am auzit ca linisteste.

prin porumbelul pacii, nu am zis sa fii umil si supus. asta probabil visezi tu cand umezesti cearceaful. ma refeream sa fii mai conciliant.

esti fan Badea? pai asta spune totul! eu sunt fan Banciu, B1 tv dar cum acesta nu foloseste cuvinte al caror sens nu-l cunoaste si deseori uziteaza de expresii nu tocmai pe intelesul oricui, cu siguranta ca nu este pe placul tau.

dar ca a venit vorba de Badea. iti place ce emisiuni face el despre politisti? ;) :)) sau nu te simti?

Raspunsuri

Elena

#112 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 02:37:18

#110: excalibur - Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

ce tantalau esti sa mor eu:)).stii cine esti tu?tu esti porumbelul contribuabililor, tu o sa reformezi intreg sistemul.sa stii ca intr-un final tot ii vor angaja,in functie de buget si treptat ce-i drept,dar tot salariul ala or sa-l primeasca si tu o sa mori de ciuda ca un pensionar comunist.poate ca nu esti pensionar, dar pari un babalac,setat pe aceeasi banda,surd si limitat de varsta si perspectiva de gandire.ramai pe frecventa LABE 1 tv in continuare(si favorit tv probabil) ca astia ca tine nici n-ar trebui sa aiba drept de vot.daca altii umezesc cearsaful tie iti curge scuipatul din gura..daca ma intelegi.meriti un mare HUO si la somn ca bosorogii dorm la orele astea.

ah si daca nu sunt favorizati de vicisitudinile vietii,cu alte cuvinte nu sunt" favorizati" de greutatile vietii,cum capul tau gandeste,totusi au o educatie precare si lacune in caracter.esti geniu,tataie

Elev anul 3!!!

#114 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 02:43:29

#110: excalibur - Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

N-am sa-ti mai raspund...deja s-a ajuns prea departe...fac eu primul un lucru intelept, spre deosebire de tine...daca esti atat de stapan pe tine si pe ceea ce sustii, hai sa ne intalnim...in mod pasnic, la o cafea ceva, sa discutam...fac eu cinste...desi nu sunt salariat...vorbesc serios...chiar vreau sa te conving ca ceea ce spui e gresit...oricum se pare ca nu ai inteles mare lucru din ce am spus si pana acum...eu pun punct aici.