Vrem sa muncim!

excalibur

/ #110 Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 02:25

#108: Elev anul 3!!! - Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

se spune ca prostul nu e prost destul daca nu e si fudul. tu esti ala! am vazut astfel de prosti, ajunsi oarecum "mari" pentru anturajele lor si fata de clasa sociala in care s-au nascut si au trait. DA, de asta e tara asta unde este ca au venit cu nemiluita toti incompetentii si s-au angajat pe banii contribuabililor: la primarii, in politie, pompieri, jandarmerie, armata, spitale, etc. era plin de putoret peste tot care taia frunza la caini. bine au facut ca au redus din posturi si sper sa o mai faca!

DA, MAPN, jandarmi, pompieri, politie, ma refeream la tot sistemul. cum este posibil ca un neica nimeni care a fost in armata, un nimeni sa aiba acum pensie de 4700 Ron? cum este posibil ca un mucos care de abia a terminat un liceu cotat ca cele mai proaste sa fie angajat la armata cu un salariu de 1200 Ron? au profesorii sau inginerii, salariile astea?

mai baiatule, mai ai putin si musti din monitor!fa-ti un ceai de tei, am auzit ca linisteste.

prin porumbelul pacii, nu am zis sa fii umil si supus. asta probabil visezi tu cand umezesti cearceaful. ma refeream sa fii mai conciliant.

esti fan Badea? pai asta spune totul! eu sunt fan Banciu, B1 tv dar cum acesta nu foloseste cuvinte al caror sens nu-l cunoaste si deseori uziteaza de expresii nu tocmai pe intelesul oricui, cu siguranta ca nu este pe placul tau.

dar ca a venit vorba de Badea. iti place ce emisiuni face el despre politisti? ;) :)) sau nu te simti?