Vrem sa muncim!

Quoted post

Ingrid

#101 Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-12 11:03

#100: excalibur - Re: Re: calmati-va !!!

Mai smecheras de Academie.....sunt la SCOALA de subof mai destepti si mai isteti dekt voi...Noi am avut program 2 ani de zile la voi la Academie se bea alcool pe nesimtite si nu mai zic de ce fac fetele de acolo la voi!! Noi nu aveam voie sa fim machiate si rujate k alea....si cred k am invatat mai mult k tine!!! Mai ales cum vorbiti voi cu OFITERII DE SERVICI!!!! asa ca lasa dramatismul si suge....

Raspunsuri

cornelus

#155 Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-16 01:07:49

#101: Ingrid - Re: Re: Re: calmati-va !!!

ca fapt divers corect e serviciu...cum ai trecut tu examenul acela de limba romana, ingrid??

DAN

#161 Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-17 23:57:52

#101: Ingrid - Re: Re: Re: calmati-va !!!

Ingrid , daca nu era scoala aia de la campina , adevarul ca infractionalitatea sarea in aer, noroc de oameni ca tine!!! De ce te crezi tu asa de buna si vorbesti lucruri aiurea despre cei de la academie???? esti o frustrata, ignoranta!!! Nu exista padure fara uscaturi si personal cred ca sunt oameni de valoare si la scoala asta a ta, dar tu nu te incadrezi in acea categorie!!! Si inca ceva poate ai uitat, vezi ca tu vei spune " Sa traiti " la " betivii" aia din academie si la fetele alea maghiate si rujate care au invatat mai putin decat tine, SOMITATE CE ESTI TU!!! SI NU INVERS!!!