Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Dorina Manu

#733 Tratament hepatita C

2018-05-27 06:23

Nu vad de ce atâta cearta intre traficanți, samsari, "binevoitori" etc. Eu am luat tratamentul pe cale legală și în condiții de maximă siguranță. Am fost in Moldova cu autocarul alaturi de alti 34 de români și am luat tratamentul. Am plătit prețul lui din farmacie , am primit contract, factura, rețetă și avem și medic in România care se ocupa de noi pe tot parcursul tratamentului. Nu am platit comisioane in plus și am fost 100% sigură că am luat ce trebuie nu un colet din India sau praf de creta de la "binevoitori". Compania din Moldova care s-a ocupat de tot aparține producătorului iar totul a fost transparent. Nu vad de ce să te riști să cumperi de pe internet de pe tot felul de siteuri sau de la tot felul de oameni. Toate certurile astea nu-si au rostul atâta timp cât poți să cumperi tratamentul la prețul corect fără intermediari și în condiții de siguranță. Mulțumesc

Raspunsuri

Miruna Iosif

#734 Re: Tratament hepatita C

2018-05-27 09:57:32

#733: Dorina Manu - Tratament hepatita C 

Buna Dorina, am fost și eu la Chișinău cu excursia organizată de asociația de turism medical. Am inceput deja tratamentul de 2 luni și totul merge foarte bine. Au fost mereu langa mine atât cei de la asociație cât și medicul și m-au încurajat să gândesc pozitiv că totul va fi bine. Sănătate tuturor!