Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Magda

#549 Tratament fara interferon

2017-09-29 23:20

Nu înțeleg de ce domnul si-a lăsat numărul de telefon daca este atât de simplu de procurat medicamentul la prețul asta:) am sunat la farmacia Felicia din Moldova ( cel mai mare lanț farmaceutic  din Moldova ) și mi-a spus doamna de acolo că nu există în farmacii așa ceva ci doar prin programul lor national. Ca să fiu sigură că nu se înșeală doamna farmacista am intrat și pe cel mai mare site de farmacie online din Moldova :  http://www.farmacieonline.md . Nici aici nu găsești așa ceva. Concluzia , probabil că domnul se oferă să ne aducă praf de creta pe bani putini .

Raspunsuri


Musafir

#550 Re: Tratament fara interferon

2017-10-01 12:31:41

#549: Magda - Tratament fara interferon 

 Doamnă Magda,cred ca ati inteles gresit ....eu nici nu vand si nici nu.mam vindecat de hepatita c......da este in farmaciile Ateka in chisinau si daca ati citit bine se eliberează pe baza de reteta. eu am.fost personal am.platit consultații in policlinica la chișinău bineinteles  cu plata tot .apoi mi sa eliberat reteta si am.mers i  farmacie Ateka si am.luat tratamentul pe 3 luni cu 16.000 mii lei moldovenesti adica 850 de euro. am 2 zile de cand am.inceput sper sa.ma vindec si ma rog pt toata lumea da se faca bine sa scape de povara asta ...cititi mai bn ce am.scris sus ..eu nu am.de vanzare tratament eu.am.lasat nr de tel in speranta ca pot îndruma.lumea  sa meargă da il ea ei personal.oricum.sunteti informată gresit...obligat medicamentul este numai.pt ei pt moldoveni dar daca mergi acolo il.poti procura...va doresc sănătate oricum si sper sa va faceti bn ...dumnezeu sa va aiba in paza ...si.nu sunt cum credeți dumneavoastra....