Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Vladut

#521

2017-07-25 11:13



Buna ziua! Detin 3 flacoane pentru tratamentul Hepatitei C in doar 12 saptamani, mai exact ledipasvir&sofosbuvir hepcinat-lp(medicamentul il am in original, nu generice sau alte prostii, si pot dovedi asta), aceste medicamente VINDECA 100% Hepatita C in DOAR 3 LUNI, FARA INTERFERON. :)

 
Cine doreste sa le cumpere il rog sa ma contacteze, 0729395737. Rog seriozitate!

Raspunsuri

Marcel Iagar

#522 Re: seriozitate

2017-07-25 13:55:11

#521: Vladut -  

 Heocinat LP este generic Harvoni din India deci nu este medicamentul original Gilead  . Cred că vremea genericelor aduse sub anumite forme cu povesti de genul cat de bune sunt și cât de serioase sunt persoanele care-l oferă s-a terminat . Am luat tratamentul original produs in Germania , exact ce oferă statul român pacienților cu F4 cu același preț că genericele aduse și vândute pe aici . Am primit factura, contract, analize, consult , monitorizare medicala și la 2 luni după ce l-am terminat sunt perfect sănătos și cu celelalte analize extrem de bune. Asociația de turism medical m-am ghidat pas cu pas să obțin tratamentul așa că riscul a fost 0. Sănătate multă!