Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Lars

#511 Buna ziua

2017-07-07 15:25

ieu am loat Twimvir de la doctor si aveam doua milioane viremia dupa trei luni de la terminare am viremie nedetectabila io nam avut ancredere sa le cumpar de pe net lam gasit prin doctorul care sa ocupat de mine de la Matei Bals

Raspunsuri

Cătălin

#512 Re: Buna ziua

2017-07-07 19:40:41

#511: Lars - Buna ziua 

 Lars, cred că nu ai înțeles ce a spus doamna mai sus cu fratele ei. Probabil că viremia a ieșit și la el nedetectabila problema este că a dezvoltat hepatocarcinom. Acest Twinvir vine din Bangladesh fara nicio licență și nimeni nu verifică pe planeta asta ce pun in el. Eu aici cred că e problema . Un medicament este format din substanțe active și excipienți intr.o anumită măsură. Pe astea au fost făcute studiile clinice. Daca nu respecți 100% rețeta originală exista riscul sa apară mutații că în cazul fratelui doamnei. E mult de discutat aici, partea proasta este că și doctorii și cei care vând se spala pe mâini când pacientul suferă mutații de genul asta , iar că pacient nu ai ce sa faci că sigur medicul sau cel care ți.a vândut nu ți.a dat o dovada in sensul asta că sa fie trași la răspundere