Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#49456 Re: Re: Re: Re: Re: Rateuri care mai sunteti prin Oltchim,NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERNA SI

2017-02-24 14:39

#49452: GUNOIERULEEE,O SA MORI DE DORUL POOOLI MELE - Re: Re: Re: Re: Rateuri care mai sunteti prin Oltchim,NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERNA SI VES 

 Tu nu stii decat sa o fu.ti pe fii-ta intre gingii .

Esti prea prost pentru viata asta

Ha ha ha ha !

Raspunsuri


Musafir

#49457 NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERNA mai imparatii oltchimului ghioca si cernev am o intrebare..

2017-02-24 14:49:34

#49456: - Re: Re: Re: Re: Re: Rateuri care mai sunteti prin Oltchim,NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERNA SI 

 sunteti fericitii ca ati luat zlotii si v ati foouutut mamicutele prin gurite cit ati fost imparatii oltchimului?.atit de bucurosi sunteti mai sobolanilor?........orice imparat ajunge un kakat.

IA VEZI GAZARE MUMETA E SUPARATA DUPA ATITA MU....IEEEEEEEEEEE

#49473 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rateuri care mai sunteti prin Oltchim,NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERN

2017-02-25 07:58:11

#49456: - Re: Re: Re: Re: Re: Rateuri care mai sunteti prin Oltchim,NU VA VOM UITA NICIODATA, ODIHNA ETERNA SI 

 NEATA GAOZAREEEEE,TE AI SCULAT? DU MI SI MIE CALU LA APA CU BIDINU SI TUGURIN CA MARCELA IL IA MAI TIRZIU,CE VREI SA NE MAI DEMONSTREZI CU TAMBALAGIUL DE CRA CRA CARE I A DAT MOOIE LU MUMETA?