Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#48081 Re: Re: Sindicatul Dreptate şi Adevăr îi cere administratorului judiciar să spună public: Oltchim a

2016-08-18 08:05

#48080: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - Re: Sindicatul Dreptate şi Adevăr îi cere administratorului judiciar să spună public: Oltchim a cump 

 MAI CONCRET , SU.GI POOLA CREANTA OBOSITA

ALCOOLIC NOTORIU , AI FOST O PUTOARE LA OLTCHIM , ACUM ESTI O LICHEA IN AGONIE

LA CE SA PRIMESTI BANI , SA II DAI PE ALCOOL ?

LA MUNCA BAAAAAAAAA JEGOSULE , NESPALATULE PUTI CA UN HOIT

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#48082 Re: Re: Re: Sindicatul Dreptate şi Adevăr îi cere administratorului judiciar să spună public: Oltchi

2016-08-18 09:25:55

#48081:  <= DIHORULE AI BOTUL IMPUTIT SI PLIN DE CAAACAT MORTACIUNE PUTREGAITA. MARSSS, FUGAAA MARSSS...

 BANI SUNT DIN MUNCA SI LUCRAT IN CONDITII DEOSEBIT DE GRELE DE MUNCA DIN RAPORTUL DE MUNCA PE CARE L-AM AVUT IN FUNCTIE DE VECHIME, NEMERNICULE. NU SUNT BANII TAI SI NICI BANII ALTORA!!!!!! SUNT BANI AI MEI SI NUMAI  AI MEI,  AM SI FAC CE VREAU CU EI, TU FREAC-O IN GINGII, MOLFAIE SI INGHITE IN SEC CU MUUULT CAACAAAT SI  MAI STAI LA CUURUL NOSTRU DEMENTULE SI BAGA LIMBAAA ISTERIC MAIMUTARIT SCOS DIN CONTEXT SI LIPSA CREIER, MORTULE VIU. LA MUNCA TU JEGULE, EU AM PENSIE SI NU STAU LA BUZUNARUL TAU SI AL NIMANUI VOI ASTIA DE VA FURRATI SI VOI PE VOI HOOOOOOTIIILORRR!!!!!!!!!!!! MUNCA ME AVECHIME IN MUNCA, ESTE VECHIMEA IN MUNCA SI MUNCITA!!! CASCA GURAAAA MAREE SI PAPA TOT CE ITI DAM, SCONCSULE MAIMUTARIT PORCIFICAT SI LIPSA CREIER, jEG IMPUTIT SI MORTACIUNE.

 

Legea 78/2000 pentru prevenirea, descoperirea si sanctionarea faptelor de coruptie:

 

Art. 13 

 

Fapta persoanei care indeplineste o functie de conducere intr-un partid, intr-un sindicat sau patronat ori in cadrul unei persoane juridice fara scop patrimonial, de a folosi influenta ori autoritatea sa in scopul obtinerii pentru sine ori pentru altul de bani, bunuri sau alte foloase necuvenite, se pedepseste cu inchisoare de la unu la 5 ani. 

 

DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!  UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!! 

 

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM=UNDE SUNT BANII???? 

SINDICATELE SUNT IN CULPA!!!!!!!! DAR CU COTIZATIA PLATITA LA ZI. INCLUZIV IONEL VANCEA, A PRIMIT CE DOREA SI PLESNESTE TRICOUL PE EL DE PORC ZBURATOR, DAR TOT LA SLAPI UMBLA SI SE CHINUIE SA-SI SCOATA OCHIUL LA CAT IL FREACA CA L-AU AMETIT ZLOTIII....

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

 

OLTCHIM CREANTE ACHITARE:

1. taxele, timbrele sau orice alte cheltuieli aferente procedurii instituite prin prezenta lege, inclusiv cheltuielile necesare pentru conservarea si administrarea bunurilor din averea debitorului, precum si plata remuneratiilor persoanelor angajate in conditiile art.10, art.19 alin.(2), art.23, 24 si ale art.98 alin.(3), sub rezerva celor prevazute la art.102 alin.(4);
2. creantele izvorate din raportul de munca;
3. creantele reprezentand creditele, cu dobanzile si cheltuielile aferente, acordate de institutii de credit dupa deschiderea procedurii, precum si creantele rezultand din continuarea activitatii debitorului dupa deschiderea procedurii;
4. creantele bugetare;
5. creantele reprezentand sumele datorate de catre debitor unor terti, in baza unor obligatii de intretinere, alocatii pentru minori sau de plata a unor sume periodice destinate asigurarii mijloacelor de existenta;
6. creantele reprezentand sumele stabilite de judecatorulsindic pentru intretinerea debitorului si a familiei sale, daca acesta este persoana fizica;
7. creantele reprezentand credite bancare, cu cheltuielile si dobanzile aferente, cele rezultate din livrari de produse, prestari de servicii sau alte lucrari, precum si din chirii;
8. alte creante chirografare;
9. creantele subordonate, in urmatoarea ordine de preferinta:
a) creditele acordate persoanei juridice debitoare de catre un asociat sau actionar detinand cel putin 10% din capitalul social, respectiv din drepturile de vot in adunarea generala a asociatilor, ori, dupa caz, de catre un membru al grupului de interes economic;
b) creantele izvorand din acte cu titlu gratuit.