Sustine ne-echivalarea asistentilor cu postliceala cu facultatea de asistenta medicala si moase

Quoted post


Musafir

#88 Re:

2016-07-16 10:38

#9: Anonim -  

 Sunteți niște nimicuri! Habar nu aveți pe ce lume trăiți. Erau 10 candidați pe loc la examenul de intrare în liceul sanitar.Erau cei mai buni copiii din toate școlile. Puteți avea 10 ani de facultate ca nu vă duce capul să învățați nimic. Examenele se iau așa cum se știe la privat ( pe bani). Să dăm examen si sa vedem cine știe și cine nu dintre noi . O asistentă cu școală sanitară sau una cu facultate? De oameni ca voi sunt îngrijiți bolnavii din țara aceasta" fff bine" pentru că aveți studii superioare.Vai de bieții oameni si vai de voi ca sunteți mândrii tare de prostia voastră!

Raspunsuri


Musafir

#91 Re: Re:

2016-08-13 06:46:17

#88: - Re:  

 si dumneata,anonimule de la nr #88,mai scuteste-ma cu liceul tau sanitar. am dat si eu examen acolo si stiu ce fel de persoane intrau acolo.drept dovada ca dintre voi doar o parte foarte mica mai practicati,restul va ocupati de cu totul altceva. asa ca,scuteste-ma cu stiinta ta fara limite.de aceea daca plecati sa profesati in strainatate sinteti asimilati posturilor de infirmieri,pentru ca a ingriji un bolnav nu e treaba cuiva care nu e matur din punct de vedere legal. o persoana care ingrijeste un semen de-al lui trebuie sa faca scoala medicala dupa implinirea virstei de 18 ani.credeti ca doar voi stiti meserie,dar nu e adevarat.sa va fie rusine ca va comportati astfel. cine va da dreptul sa ii judecati pe cei ca voi? nimeni. doar un medic o poate face,nu voi. mi-e sila de cei ca dumneata,care va credeti buricul pamintului si nimeni nu mai e ca voi......

m.g

#129 Re: Re:

2017-04-06 12:31:34

#88: - Re:  

 Pai prostul pana nu-i fudul...