Examen National

Quoted post


Musafir

#5802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-03 15:10

#5798: profesorul de matematica - Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Aici e doar o mica parte din ceea ce ai postat:

"Esti un prost, nu te mai da Eminescu in fata mea ca esti de cacat. Ce mortii ma-tii imi vorbesti mie asa ma, ce, ma crezi vreun Malone? Baga-ti-as pula in gat si lua-ti-as mortii in pula unu cate unu pana va duceti dreacu cu toti. Hai mai da-va-n pula mea ca deja m-ati enervat, futu-va-n gat. Baga-mi-as pula in toata generatia voastra de copii paduchiosi si de parinti prosti, baga-mi-as pula in tot ce inseamna sustinatorii acestei tentative de petitii. SA VA FUT TOTI MORTII IN GAT! HAI JET!

Taci baga-ti-as pula in soarta!

Fa sau ba parinte prost, sa stii ca, sincer, imi bag pula in soarta copilului tau. Sper sa-l vad mort la stirile de la ora 17 impreuna cu tot neamul vostru de "netoti". Va bag muie, fraierilor!"

****************

Partea aceea cu "imi bag pula in soarta copilului tau. Sper sa-l vad mort la stirile de la ora 17 impreuna cu tot neamul vostru de "netoti"  te infunda rau de tot.

Ar fi trebuit sa tii cont de sfatul celui care ti-a zis sa te gandesti de trei ori si mai bine sa nu mai postezi aici.

O lista cu toate postarile tale e pe cale de a fi intocmita. Inclusiv capturi de ecran. Poate ca ar fi timpul sa se dea un exemplu celor care cred ca isi pot permite orice fara consecinte.

Raspunsuri

profesorul de matematica

#5820 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-04 20:51:06

#5802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Si cui i le trimiti ma nene? Ma-tii? Sau de la 2m sub pamant nu poate sa emita o opinie? Mai da-te-n pula mea :))