Examen National

Quoted post

Raspuns corect "oricati"

#4967 Vreau un liceu bun. Am raspuns 12. Reusesc?

2016-06-30 13:21

Vreau sa merg la un liceu bun si sunt disperata fiindca raspunsul meu in examen a fost "12". Credeti ca merit sa merg la un liceu bun? Adica nu ma incurca raspunsul pe care l-am dat la acest exercitiu. Nu vreau sa iau locul nimanui la liceul ala bun la care vreau sa merg, dar eu cred ca "12" este raspuns corect. Oricum, nu ma asteptam la un exercitiu atat de greu cum este acesta cu diagrama asta. Mi-a luat 20 de minute in examen ca sa determin precis si exact numarul de elevi care au luat nota 5, ca era sa nu mai am timp pentru subiectul II. :)

Raspunsuri


Musafir

#4973 Re: Vreau un liceu bun. Am raspuns 12. Reusesc?

2016-06-30 13:23:59

O eleva!

#4978 Re: Vreau un liceu bun. Am raspuns 12. Reusesc?

2016-06-30 13:27:26

#4967: Raspuns corect "oricati" - Vreau un liceu bun. Am raspuns 12. Reusesc? 

 Te inteleg perfect!! Din cauza acelor sutimi e posibil sa nu mai intru la liceu dorit! E asa nedrept... am invatat 4 ani intregi pentru acest examen! Si... acum, imi este distrus viitorul! DOAR gandindu-ma la asta imi vine sa plang. Cer sa se indrepte imediat nedreptatea facuta!!

Vreau sa merg la un liceu bun, deci, ar trebui acceptate toate raspunsurile! M-am chinuit si am analizat diagrama mai mult decat cei care au raspuns 3 sau 8! Ar trebui sa primim si noi punctajul...