Examen National

Quoted post


Musafir

#276 Re: Re:

2016-06-29 11:19

#58: - Re:  

 Ce sa invatam?Vreti sa invatam o diagrama de neexplicat care nu a fost bine facuta?Vreti sa invatam diagrame?Suntem mult mai educati ca dumneavoastra,dar diagrama a fost gresita pentru ca acolo scria nr de elevi cu gri,iar o diagrama era facuta cu gri asa ca vedeti-va de treaba pentru ca nici macar n-ati vazut subiectele si comentati aiurea.Hai sa nu exageram in legatura cu asta,dar daca faceau si ei macar un grafic decent,petitia aceasta nu mai era creata.Cum parintii ne-au educat prost?Ca zicem ca diagrama a fost gresita?Suntem furaciosi pentru ca zicem ca diagrama e gresita?Nu acuzati pe degeaba!

Raspunsuri

I.A.F.A.

#416 Re: Re: Re:

2016-06-29 11:35:24

#276: - Re: Re:  

DACA COPILUL DUMEAVOASTRĂ ESTE PROST NU AVEȚI CE SĂ ÎI FACEȚI!! Nu încercați să faceți dreptate pentru un copil prost! Eu am dat astăzi evaluarea si am știut la acest punct! Nu pricep dece fix copilul duneavoastră super "inteligent" nu a priceput, macar sa se fi împotmolit doar la acest punct și restul evaluări să o fi făcut bine! Nu mi-o loați în nume de rău dar acesta este adevarul și eu cănd greșesc îmi asum răspunderea si nu dau vina pe cei din jurul meu pentru greșeala mea!


Musafir

#5255 Re: Re: Re:

2016-06-30 18:12:24

#276: - Re: Re:  

 Ha Ha! Pacat ca nu mai traieste Caragiale:)