Scrisoare deschisă de susținere a comunității LGBT

Quoted post

gay_din_comunitate

#117 Re:

2016-05-26 13:08

#1: -  

Comunitatea gay din Romania sa nu se mai planga atata ca e discriminata! Mai intai sa isi faca ordine in propria ograda, adica sa marginalizeze: curvele (cu bani sau fara bani), escrocii, profitorii, mincinosii, pedofilii, cei care stau toata ziua la agatat pe site-uri de profil si isi creeaza zeci de identitati virtuale etc. etc. Sa invete sa traiasca civilizat asa cum traiesc gay-ii din vest, iar dupa aceea sa emita pretentii! Semnat: un gay din comunitate care cunoaste extrem de bine psihologia gay-ilor si promiscuitatea acestei lumi!

Raspunsuri


Musafir

#120 Re: Re:

2016-05-26 13:10:38

#117: gay_din_comunitate - Re:  

 Simpatic comentariul. Mai ie multe pana acolo dear (wrong writing on purpose). 


Musafir

#213 Re: Re:

2016-05-26 17:51:49

#117: gay_din_comunitate - Re:  

 ma indoiesc ca esti din comunitatea gay, ideea este ca mai multi din randul heterosexualilor fac prostii, inseala, sunt obsedati sexuali, isi abuzeaza copii si ficele si asta nu vine ca argument pentru scaderea lor din drepturi nu? Asa ca inainte sa fii plin de ura pentru ca nu iti convine tie nu stiu ce...mai bine ai gandi!

onlinehelp

#300 Re: Re:

2016-05-27 08:57:26

#117: gay_din_comunitate - Re:  

 Daca esti Gay, atunci stii ca sunt si oameni in Romania care se comporta ca cei din vest, ma refer la gay-ii din Romania. Ceea ce deduc eu din tot comentariul tau este o refulare personala impotriva a ceea ce numim noi "nashpa". 

De ce sa marginalizez curvele cu sau fara bani, pe cei ce stau la agatat, pe cei ce utilizeaza doua sau trei identitati virtuale? Cu ce ma deranjeaza ei pe mine, atata timp cat eu nu fac parte din grupul respectiv. De ce oare imi lasi impresia ca ai fost dezamagit in viata ta de gay si nu ti-ai trait viata asa cum iti vine? De ce am impresia ca acest comentariu este o frustrare personala?

Cu respect,

Miha

#509 Re: Re:

2016-06-01 09:50:31

#117: gay_din_comunitate - Re:  

 Eu cred ca esti un faker care o face pe gay - ul dar esti de fapt din celalalta tabara si te bagi aici sub acoperire. In primul rand ca nu e comunitatea de gay, e comunitatea LGBT ( lesbiene, gay, bisexuali si transgender ) la care tu nu prea apartii.