Interzicerea Manelelor in Romania (2)

Quoted post


Musafir

#18 Re: Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele,ai

2015-11-06 01:11

#11: - Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele,ai valo 

 voi ziceti ca aia care ascult manele sunt prosti? Fratele meu , rockerii arunca cu artificii , noi macar aruncam cu bani!

Si inainte sa ii faci inculti pe manelisti, uita-te la propozitia ta de mai sus si gandeste-te de doua ori!

Raspunsuri

alina

#70 Re: Re: Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele

2015-11-15 11:06:33

#18: - Re: Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele,ai  

 Eu zic sa te duci sa te sinucizi pe o melodie de a lui Salam. Crede-ma ca asa ai face o lume mai buna. Cine arunca, incultule, cu artificii? Esti dovada vie, din pacate, a faptului ca MANELELE si oamenii care le asculta fac tara asta de ras.:) Nici macar romana nu stiti, ceea ce e foarte grav.

\m/

#77 Re: Re: Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele

2016-07-01 17:00:44

#18: - Re: Re: Re: Daca asculti rap, esti drogat, daca asculti rock, esti satanist, daca asculti manele,ai  

 Eu ascult rock...și nu arunc cu artificii in persoane...și cică noi suntem satanisti.. Dar maneliștii care cânta despre cum își imaginează cum e să moară toți dușmanii lui și că banii sunt cei mai buni si fara ei nu existăm în lume...

Taci din gură..și vezi ce înseamnă să fi "SATANIST"