Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post

Camelia Mihaileanu

#43855 Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata.

2015-07-30 13:39

Fata asta violata nu cred ca este sanatoasa la bila. Astazi a cerut ca pedeapsa pentru unul dintre violatori sa fie redusa pe motiv ca a facut sex normal cu ea, ca a fost ultimul si ca dupa ce a terminat treaba i-a indemnat pe ceilalti sa o lase in pace sa o duca acasa. Pai bine frate, si-a bagat ala chestia in tine, a facut sex normal, dar nu este impotriva voitei tale? Daca era tare in oo, anunta Politia imediat sau cand venea acolo o apararea spunand celorlalti sa revina asupra faptei. O tara intreaga a simtit nevoie sa ii ia apararea, sa o ajute moral si financiar, dar se pare ca ea a vrut sa fie publica, nu se sfatuieste cu nimeni, cu avocatii sai. Declaratia asta este chiar stupefianta, adica te f... unu, dar ca este normal si apoi domn dupa, il ierti eventual. Nu este cumva mentalitate de gaina? Rog sa nu ma agresati verbal acum ca am facut doar o constatare a actiunilor ridicole ale fetei violate.

Raspunsuri

MS

#43873 Re: Tu esti femeie, cum e gaina locomotiva

2015-07-30 20:06:22

#43855: Camelia Mihaileanu - Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata. 

 Invata sa te exprimi ca o femeie pentru ca se vede  de la posta ca nu esti genul respectiv.

Daca ai fi fost tu cel agresat, as fi vrut sa vad daca mai aveai o gandire atat de sclipitoare (!) precum e cea expusa mai sus.

Se va face curatenie in Romania incepand cu voi. Asta e problema voastra.


Musafir

#43878 Re: Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata.

2015-07-30 21:42:05

#43855: Camelia Mihaileanu - Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata. 

 Eu cred ca tu nu esti intreaga la cap s-au esti si tu ruda cu violatorii, eu nu am auzit nici o declaratie din partea fetei de genul asta...


Musafir

#43899 Re: Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata.

2015-07-31 09:36:24

#43855: Camelia Mihaileanu - Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata. 

 Nu vrea bani, nu vrea sa-i pedepseasca altcineva in locul ei, mimeaza iertarea unuia dintre ei(fiindca initial i-a acuzat pe toti) si manipuleaza oamenii prin mass-media. VREA PUTERE, VREA SA FIE AUTORITATE! JOS CULTUL CURVELOR! 


Musafir

#43936 Re: Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata.

2015-08-01 15:19:08

#43855: Camelia Mihaileanu - Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata. 

 Este evident că tânăra aceasta are nevoie de ajutor specializat și ar fi bine să fie îndrumată către un centru de psihiatrie/psihoterapie 


Musafir

#43948 Re: Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata.

2015-08-02 10:07:20

#43855: Camelia Mihaileanu - Ceva nu prea este in regula cu fata asta violata. 

 Ceva nu prea este in regula si cu acest caz!

nici cei 7 tineri si nici fata care ii acuza pe acestia de viol n-au avut urme de violenta, ceva neobisnuit in cazul unui viol. si mai bizar este faptul ca ea ii acuza pe ei ca le-a facut sex oral. violul este o fapta care presupune violenta/constrangere prin violenta ,de la violenta provine termenul viol. oare ce fapta are acum de judecat instanta? este bizar si ridicol.