Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post

reiser

#20011 Re:

2015-07-21 15:23

#1: -  

 Deci ca s-o luam pe rand.

1. MASA aluia de a zis ca pt 5 minute de nu merita sa faca parnaie trebuie luata pe sus batuta bine si facut si ei ce i-au facut ei bietei fete. De vreo 5-6 ori. Ca sa-si dea seama daca merita sau nu parnaie JIGODIA de fii-su.

2. Baietii aia trebuie batuti in fiecare zi cand sunt liberi de 3 ori pe zi cu biciul pana raman lati. Comunitatea locala nu stiu ce pazeste acolo dar sa nu-i iei la bataie cand vezi jigodiile libere mi se pare strigator la cer.

3. Judecatorului de le-a dat drumu' ii trebuie plantat un cocktail molotov si batut si el temeinic.

4. Procurorul care nu a facut recurs merita sa pateasca ceva asemanator in familie.

5. Aia care zic ca fata era o flusturatica vreau doar sa le zic atata: si daca era o bagaboanta tot nu ai dreptul s-o violezi. Bagati-va bine in cap asta si terminati cu idioteniile.

6. Aia tre' sa infunde puscaria pana la sfarsitul vietii lor de mizerabili. BA NICI ANIMALELE NU FAC CE-ATI FACUT VOI JIGODII ORDINARE!

Este evident faptul ca a fost o chestie PREMEDITATA, nu cred ca s-a nimerit asa din senin. Asa ca ... PARNAIE gunoaielor!

Cam atat am avut de spus si consider ca am fost chiar REZONABIL in ceea ce am zis in comparatie cu gravitatea faptelor.

Raspunsuri

EuEuEu

#29305 Re: Re:

2015-07-22 04:27:04

#20011: reiser - Re:  

 De acord! Eu propun castrarea fara anestezie, sa se chinuie si ei pe moment cat au chinuit-o pe fata pe moment si, de asemenea, sa se chinuie o viata intreaga ca le ''lipseste'' ceva de ''acolo'', asa cum o sa lipseasca o viata intreaga ceva din psihicul fetei ca i l-au distrus nenorocitii astia 7.

Bestiile astea nu isi merita statutul de ''oameni''. Ar trebui introdusa o sectiune speciala in buletin pt treaba asta, ca sa fie aratati cu degetul o viata intreaga.

Exact cum ai spus si tu, cele 7 mame ar fi trebuit sa stea in banca lor pt ca daca li se intampla lor asta, pun pariu ca nu ar fi simtit placere pt ''sexul surpriza". 

Sper din suflet ca petitia sa rezolve ceva, altfel chiar putem sa ne consideram o tara pierduta.