Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#42176 Re: Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii

2015-07-21 12:14

#42164: - Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii 

PROST mai esti bai ... nici nu stiu cum sa-ti spun! Bai animalule daca ala este Clantoi tu esti CLANTA cu creier de papagal. Ai invatat cteva propozitii si le repeti ca prostu satului. Ala cel putin mai spune cate ceva dar tu esti VARZA.

Daca tu zici ca Puiu sau Clantoi nu este normal trebuie sa recunosc ca nici tu nu esti departe. Vorbeste cu el sa-ti recomande tratamentul pe care tu afirmi ca-l ia sau de care are nevoie pentru ca este valabil si pentru tine.

Ce p_izda matii te tot repeti atata? Hai sa zicem ca pot accepta si asta da scrie mai baiatule mai adunat nu asa rasfirat ... rand sub rand fara spatii. 

Asta cu scrisu este valabila si pentru tine Cre_anta sau Clantoi. Fi mai sc_urt, nu mai lasa spatii si nu te mai repeta la nesfarsit! Ai unele chestii pe care le-ai postat de peste o suta de ori. Nu trebuie sa ne crezi atat de prosti ca sa ne repeti la infinit aceleasi lucruri.

Raspunsuri

lamuriri

#42188 Re: Re: Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii

2015-07-21 13:35:22

#42176: - Re: Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii 

 Corect. Foarte corect ce scrii.

Nici mie nu imi face placere sa repet la nesfarsit aceleasi lucruri.

Insa o voi face!

Si o voi face RASFIRAT, pana idiotul de clantio ca inceta cu chestiile lui REPERITIVE!

Eu o fac intentionat, el o face din CONVINGERE, ceea ce lasa mult de gandit.

Doar ca eu nu mai vreau sa derulez pagini intregi cu "adevaruri absolute" emise de clantoi.

Cum el e liber sa ne "educe" cu lucruri "noi" si eu il bag REPETAT in piz_da ma-sii.

Lamurit?


Musafir

#42193 Re: Re: Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii

2015-07-21 13:46:12

#42176: - Re: Re: Re: Cine urmează "la rând" sa o su ga? clantoiiiii 

 Intreaba-l pe clantoi pentru cine repeta la nesfarsit unele chestii?

Si sa o lase dracu de vrajeala ca NU le repeta, ca i le bag pe gat!

Cui i le tot mentioneaza?????

Ca atata face, sta pe petitie si se crede desteptul galaxiei!

Ii da raspuns vreunul implicat in situatia oltchimului, vreun director, vreun administrator judiciar, adm special sau vreunul din gasca lui balan sau piperea?? Atunci de unde atata caposenie din partea lui clantoi?? Sa demonstreze ce si cui?

Mie si vreo catorva persoane ne-a aratat ca are probleme grave la bolovanul ce il tine pe umeri.