Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

puiu raducan - acest clantoi al petitiei

#42015 Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-19 16:28

TOATA VIATA AM FIST O PUTOARE, LA OLTCHIM SI ACUM, LA PENSIE.

 

ERAM NEBUNUL COMBINATULUI, DAR GHINION, M-AU DAT AFARA.

 

EU VREAU BANI, CA SUNT MILOGUL MILOGILOR, AM UNUL CARE MA ASCULTA, RESTUL MA TIN DOAR IN PU LI.

 

DAR MIE IMU PLACE, CA ASA SUNT EU , O IAU LA BU CI.

AM SI UN DEX, CE O FI ALA?

 

 

MI-A ZIS TATA - NEBUNUL:

 

 

"ORICE AR FI, NU TE LASA! SCRI CU UN I, ASA AM VISAT EU INTR-O NOAPTE, DUPA CE I-AM DAT OMORUL LU MA-TA SI TE-A EJECTAT PE TINE".

 

 

Acum bag legi, dar nu stiu ce sunt alea.

 

 

Mi-a zis medicul meu PSIHIATRU ca imi fac bine. Cica sa le si colorez, ca imi face si mai bine, nu mai bag deștul in c ur.

 

 

Ce ma buc ur!

 

Am un discipol, dar e mai bou si natang decat mine. Il striga astia fota si e prost de stinge, dar e in c urul meu si imi place.

 

 

O sa imi fac armata si plec la lupta. Dar mai stau o tura, ca avocatul meu are nevoie de bani si ma tot cheama pe la el cu pensia mea. Si sa va spun sincer, eu habar nu am de capul meu, dar toata viata am fost retardatul combinatului, acum fota mi-a zis ca sunt desteptul petitiei si eu il cred, ca foutea e om ca lumea.

 

 

O sa iau banii la sfantul asteapta, dar mi-am gasit jucaria la batranete: f ut timpul pe petitie.

 

 

 

Nu plecati, ma duc sa imi iau diazepamul si vin

 

Uhaaaaaa, sunt nebunul zis clantoi

 

 

NU MA SUPARATI, CA VA IAU CUCUL IN GURA SI MESTEC LA EL TOATA ZIUA.

 

Cand nu o sa mai postezi aberatii, nu mai scriu nimic.

 

PANA ATUNCI O SA UTI F UT REPETAT REPETAT REPETAT SI SCOS DIN CONTEXT SINGURUL NEURON SI CREIERUL ALA OBOSIT SI AMORTIT DE ALCOOL.

 

CA DOCTORUL TAU PSIHIATRU SI-A BATUT JOC DE TINE, TE LASA SA BEI ALCOOL IN SITUATIA TA MEDICALA PRECARA

 Asa e, ai dreptate PUIULE RADUCANU.

BAGA in continuare căcaturile tale.

Nu uita de sindrofiile tale culturale.

Raspunsuri

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#42018 Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-19 16:38:00

#42015: <= Puneti caramida la caramida recuperare CREAN_TE OLTCHIM, SUCCES. SA VEDEM CE INTERESE ASCUNSE AVETI VOI SI DE CINE IMPUSE.

 NU ESTE PUIU RADUCANU SI VA VOI CHEMA IN JUDECATA LA PROCESUL INSOLVENTEI OLTCHIM RAMNICU VALCEA LA MOMENTUL OPORTUN SA IMI EXPLICATI SI SA NE EXPLICATI CE CONSIDERATI VOI " ABERATIII " ASA  RECUPERAM SI BANI SI TOATE ILUZIILE VOASTRE LE NARUIESC  DE PE URMA VOASTRA , TIMP AVEM, ANII  TE VOR URMA IN A-MI RECUPERA CREAN_TE SI TOATE ABUZURILE SI CEI CARE ADUC ATINGERE ACTELOR, LEGILOR, ALTOR ACTE SI MUUULTE ALTE LEGI ACTE COROBORATE CU LEGI SI VA VOM CERE DAUNE-INTERESE PE PREJUDICIILE CREATE HAHAHAHAAA , VA HALESC PRAPADITILOR, SUNTEM ~ 3000 CU CREAN_TE SI ALTII CREDITORI CU CREAN_TE OLTCHIM, VA VOI OFERII BUCU_RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PE TOATA CENZURA VOASTRA SI SCLIFOSELILE PE CARE LE AVETI!!!!!!!!!!!!

JUSTITIA TREBUIE SA-SI FACA DATORIA, JOS LABELE DE PE OLTCHIM SI ARPECHIM!!!

#29134: SALVATI OLTCHIM SI ARPECHIM - Re: Re: Re: Re: Re: JUSTITIA TREBUIE SA-SI FACA DATORIA, JOS LABELE DE PE OLTCHIM SI ARPECHIM!!!