Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#41431 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-12 13:31

#41423: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea 

 

vad ca se poate comunica normal si ma buc.ur. Stii care e concluzia mea la "faceti ceva" ?" Faceti ceva" dar "faceti ceva" prin care noi si guvernul asta sa va controlam sa nu "faceti ceva " care sa deranjeze prea tare ca atunci intervenim (am simtit-o pe pielea mea). "Faceti ceva" ca oricum noi stim ca nu sunteti in stare sa "faceti ceva" pentru ca v-am studiat. Sunteti lasi, v-am dezbinat si mai sunteti si prosti (ma refer in general).

Vad ca stii, esti implicat, cunosti fenomenul de la sursa dar nu esti din cei care se expun public. 

Deocamdata , o zi buna

 

Raspunsuri

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#41433 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-12 13:54:10

#41431: - <= TI S-A ADUS LA CUNOSTINTA, NU-TI DAU SFATURI, PENTRU TINE ESTE FOARTE COMPLICAT ATATA TIMP CAT SCOTI DIN CONTEXT.

 NU, ESTI PACALIT DACA CREZI TU CA SUNTEM LASI, aici ai  pierderi care nu le sti si nici nu raman sa le explic in context nicidecum scris aici, am lasat in trecut scris dar ai trecut peste rupt  din context cum esti, asta este o forma de care abuzezi tu " faceti ceva " lasilor. V-am "dezbinat", iar esti confuz si total scos din context, suntem disponibilizati colectiv 2013  individual dar colectiv cu acte diferite in inscrisuri, in toate inscrisurile, NU AI CE DEZBINA CA SUNT INSCRISURI IN ACTE, LEGI, DOCUMENTE...ETC.!!!! Legile raman pentru toti si tot ce contesti tu si huidui sau blestemi. Sunteti prosti, ca nu am dat cu_rs asa cum se ateptau acei "faceti ceva..." care asmut, cum si au asmutit continuu  si alte cumul de fapte penale sa "faceti ceva..." sa lasi semnaturi penale, asta n-ai inteles si nici cei care erau dintre disponibilizati, ca  a "face ceva..." prin multe incalcari legale, produc daune-interese pe prejudiciile create tututor creditorilor si asa s-a intamplat se intampla, Oltchim arunca in conturi ilegal niste bani care sunt tot ai nostri dar nu suma si valoarea din acte asa cum este in legi si acte, asa... pentru ca au fost mancati in palme de conventii protocolare si intelegeri pe susta PENALE si care au inteles a " face ceva..." sa calci peste tot, sa dai cu toate nemerniciile inainte si cum spunea Cernev si Burdoaza si altii ca ei..., "ei sunt avocati si ei le stie...", ca doar astia stiu si nimic si nimeni nu-i ca ei. Cazuri generale sunt de fapt minoritari putinii chiar ... rupti din context care s-au pupincu_rit cu penalii si le-au urmat sfatul prin interpusi sau direct cu " faceti ceva...", daaa...bine..., Hai  du-te cu Dumnezeu inainte, zile bune poate ai tu, noi nu.

P.S. TARUSII IN CEI CARE FAC ILEGALITATI INTOTDEAUNA IN EI SE INFIG ASA CUM I-AU ASCUTIT SI PREGATIT PENTRU ALTII, VOR PIERII VAMPIRII ECONOMICI SI VAMPIRIZATII SCOS DIN CONTEXT.

DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!

 

SALARII PLATI COMPENSATORII CCM SUMA NETA: 38.164.916 LEI (9 milioane euro) la 929 sa_lariati(602 în Vâlcea şi 327 în Piteşti) disponibilizati:

 

1.    17.106 lei pentru o vechime  intre 0 - 5 ani, reprezentând o suma neta echivalenta cu 6 sa_larii medii brute existente in S.C. Oltchim S.A., la data concedierii;
2.    34.212 lei pentru o vechime  intre 5 - 15 ani, reprezentând o suma neta echivalenta cu 12 sa_larii medii brute existente in S.C. Oltchim S.A., la data concedierii;
3.    51.318 lei pentru o vechime mai mare de 15 ani, reprezentând o suma neta echivalenta cu 18 sa_larii medii brute existente in S.C. Oltchim S.A., la data concedierii;

 

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.