Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#41420 Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-12 10:43

#41419: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea - Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea 

 " ORGANELE DE ANCHETA TREBUIESA-SI FACA TREABA SI SUNT MULTE INCEPAND CU DIICOT, DNA, SRI STIE SI A PUS TOTUL DAR S-AU IGNORAT SI MULTE ALTE ASPECTE..."

Cu scosul din context e o veche meteahna a dumneavoastra. Nu scot din context doar scot din toata polologhia facuta ce mi se pare de analizat. Am vazut ca de 2 ani nu a castigat nimen nimic (nici chiar dumneavoastra) doar umilinta si batjocora. Tribunalul ne-a dat irevocabil, Cu.rtea De Apel asisderea, DIICOT o nebuloasa. Ne mai ramane DNA de aceea va intrebam , daca si DNA ne insala asteptarile si sunt tot sub influenta celor amintiti in postarea anterioara, ce mai avem de facut?

Vom continua sa postam in lipsa de activitate pe aceasta petitie? Vom continua sa ne balacarim intre noi pana ne vom duce dracului de pe aceasta nenorocita de planeta? Vom transmite si din mormant cre.ante si legi si articole si analize politice si tot ce ne trece prin cap doar doar vom acoperii lipsa de activitate?

Te mai intreb stimabile domn pentru ca ne tot spui de 2 ani ca nu stiu ce actiuni ai facut si ca tu esti diferit de noi prin inteligenta si iscusinta ta. Iti spun eu , nu ai facut si nici nu vei face nimic. Pentru tine aceasta petitie nu e decat un moft, un mod de a epata si arata cat de grozav poti fi tu un elebru anonim. Inca ceva , daca ti-ai primit niste banuti acolo pe langa pensia care o ai , nu e meritul tau si nici a postarilor tale ci e meritul alora care se agita si se zbat pentru drepturile lor si ale celor care stau acasa si se buc.ura ca isi primesc niste firimituri acolo fara sa realizeze ca daca nu erau acei "frumosi nebuni" ai disponibilzatilor, nu ar fi primit niciodata nimic.

Consider ca nu e cazul sa trecem la jigniri si m-as buc.ura sa avem un dialog constructiv chiar daca e contradictoriu.

Cu stima, 

 

Raspunsuri

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#41421 Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-12 10:55:27

#41420: - Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea 

 Daca consideri constructiv ceva, ceea ce mai mult decat o incordare continua ( scoatere din context...bla, bla bla, si aiureli..., aiuritoare si readuse in discutii, doar sa nu fiti cei care ati comis-o...) in rateuri de  care nu ducem lipsa..., vi dupa ore, ani, luni...si raspunzi anapoda...sau injuri si alte aspecte iesite din context, nu pot scoate nimic de la ceea ce imi lasi  si scris. Ori aspectele pe care le mixezi asa cum doresti si rezulta si rezultatul il observam, a aduce vina in altii si  nu a vedea in tine si altii ca tine ce ati comis, de care sincer am recunoscut, nu am putut sa trec si sunteti prea ignoranti, si multe altele.... prea..., ba am facut si fac si am demersurile la care  mi s-a rapuns... , am luat act si adus la cunostinmta si voua, voi nimic, continuati in deraierea pe care nu de azi o aveti si sunt multe aspecte care nu vor fi lasate scris aici si v-am mai explicat voi insistati...dar, trece ca trenul prin gara si voi tot ca tatele pe-o banca la capsat si taxat ramaneti ...voi pe voi va taxati si capsati si ramaneti..., pentru ca si asa sunt destule evidentiate cu ceea ce s-a intamplat. Crea_ntele nu  sunt desfintate niciodata, din contra sunt scut in ceea ce ignorati cu putere voi. Jignirile si alte mitocanii, au plecat in ceea ce ati comis si voit amplificat prin ... trecutul odios NU VA SPALA NIMENI TRECUTUL, CREIERUL VI LA SPALAT UNII DUC LIPSA DE CREIER SI E DOVEDIT. A va arata o poza cu acadeaua pe care ati adus-o la extema si culmea v-ati evidentiat voi in poza ca sunteti cu injuriile la purtatori si multe alte aspecte..., nu conduce decat cum ati spus pierdere de ani, piperea cu asociatii & co ne-au decis in fata judecatorului-sindic pe fond cu mana criminala dintre noi disponibilizatii 2013 si dintre angajati corupti cu sindicate si statul roman in culpa. [PUNCT]

LEGEA 85/2006

 In baza art. 86 alin. (1) din Legea 85/2006, contractele in derulare se considera mentinute la data deschiderii procedurii. Orice clauze contractuale de desfiintare a contractelor in derulare pentru motivul deschiderii procedurii sunt nule. In vederea cresterii la maximum a valorii averii debitorului, administratorul judiciar/lichidatorul poate sa denunte orice contract, inchirierile neexpirate sau alte contracte pe termen lung, atat timp cat aceste contracte nu vor fi fost executate in totalitate ori substantial de catre toate partile implicate. In concluzie, administratorul judiciar are dreptul sa denunte contractul colectiv de munca, situatie in care de la data denuntarii, contractul nu isi mai produce efectele.

 MOTIVATIA SENTINTEI 349/90/2015 PRIN HOTARARE 210 LA DATA DE 28 IANUARIE 2015 CARE ARATA SCRIS URMATOARELENOI SUNTEM 929 CONFORM COMUNICATELOR ROMINSOLV SI OLTCHIM

DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.