Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#41412

2015-07-12 08:57

41407. Cred ca ai o problema de exprimare ca de prost se vede ca esti, ce are fosta conducere ca a dorit sa repare ce au stricat uni(oare la Dacia oameni de ce nu-l injura pe Stroe si fi sigur ca are destule pacate,dar acolo au apucat sa faca o privatizare de succes cu "ideea"lu Stroe)cate intreprinderi au distrus cei din politic cu ajutorul conducerilor si pe cati a deranjat FOSTA conducere din actuala guvernare,mai ales pe acest pacalici de Ponta,asta este guvernare,uite taxa nu e taxa,uite ciubucu nu mai e ciubucu,uite marirea de salari la demnitari,iaca nu acum (stai un pic ca o sa apara email-rile si sa va vedeti iar dimensiunea acestui mincinos ordinar)si sa nu-ti mai enumar ca este aproape ca la manele fara numar,oare sti de o investitie la Brazi a OMW ,care in cu.rand v-a pune pe butuci toate CET-urile facute cu un ministru al energiei care a fost doar 6 luni si care consuma doar gaze romanesti adica ieftine in contextul in care popu.latia plateste juma-juma si ieftine si scumpe,asa ca cat de cu.rad cu guvernarea asta o sa pui pe masa familiei tale p... daca nu ti-o fura actuala guvernare.Am urat in viata asta minciuna si prostia care acum este la SUBLIM,iar unul ca tine, acum incepe sa scuipe in stanga si dreapta fara sa ganditi,gindestete la fosti tai colegi pacaliti, umiliti de actuala guvernare cu modificari de legi si adapostiti cu altele,ce le-a dat FOSTI,sau ACTUALI,de nici in tribunal nu ai sansa de castig asa ca dute dracului de nesimtit,daca nici acum nu realizati dimensiunea minciunilor actualei guvernari cand propri cetateni din strainatate au fost impiedicati sa voteze,iar jandarmi din Paris erau nedumeriti,nu puteau sa inteleaga cum ambasada Romaniei ceruse protectie impotriva propriilor cetateni.Doamne vorba lui Tutea ptr.cretini ca tine am facut eu puscarie.

Raspunsuri


Musafir

#41424 proasta e mata care te a ca..cat

2015-07-12 11:36:31

#41412: -  

 CITESTE BINE FRAIEREEEE,CITESTE BINEEE


Musafir

#41425 PROASTA E VITA DE MATA

2015-07-12 11:39:42

#41412: -  

 E VALABIL SI PT. TINE MAI VITOOOO,CITESTE BINEEEE.