Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

da ma coa_ie, tu niciodata nu stii cine esti...uitucule

#40152 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie

2015-06-18 11:51

#40150: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie  

 In piz_da ma-tii, tu niciodata nu stii cine esti! Iti spun eu BOULE, ESTI PUIU RADUCANU! 

UN IDIOT, UN IMVECIL, UN ISTERIC, UN PARANOIC.

TU ESTI DESTEPTUL, restul sunt prosti. Dar prostii aia au mai ciugulit ceva, tu ai luat-o in mana cu avocatelul tau de rahat ca tine.

Tine coa_ie de pensie, ca banii de disponibilizare ii cheltui pe antidepresive, la ce nauc esti. PUIU RADUCAN - VITA PROASTA!

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#40153 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie

2015-06-18 11:53:56

#40152: da ma coa_ie, tu niciodata nu stii cine esti...uitucule - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie   <= NU STIU LA CINE FACETI VOI ALUZII, VA AVETI VOI INTRE VOI DISPUTE OTRAVITE, EU ATAT VA  ADUC LA CUNOSTINA , NU VA DAU SFATURI...

 Faceti-va asociatii, faceti-va ce doriti voi... cu voi , CLUBUL "....  " , PUNETI-VA SI CA_CAT PE CUTIA CRANIANA SI MERGETI LA PONTA SAU UNDE VRETI VOI SA VA RECUNOASCA , ESTE O TARA LIBERA, NUMAI , NU MA FURATI SAU IMI ADUCETI MIE SI ALTORA CA MINE ATINGERE PE FAPTELE VOASTRE CREATE , VIN SI-N MORMANT SI VA SCOT LA LICITATIE COSCIUGUL VOSTRU SI PE NEAMURILE VOASTRE LE ROSTOGOLESC PANA ACHITA TOT  , SA-MI RECUPEREZ SI EU BANII CREANTE SALARIALE DREPTURI CUVENITE DIN VECHIMEA IN MUNCA LA OLTCHIM . PENSIA , E GREA PENTRU UNII CA TINE SI S-AR PUTEA SA NU AJUNGI LA EA SA BENEFICIEZI DE DREPT LEGAL DIN CAMPUL MUNCII PE COTIZATII IN VECHIME IN MUNCA  , LIMBA TA E OTRAVITA SI NU E IN STARE NICI SA RESPIRE AER LA CATE MOLFAI SI RONTAI..., AI FECALE IN CUTIA CRANIANA SI PUTE PESTE TOT PE UNDE AI UMBLAT....!!!!!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. NU VA DAU SFATURI, VA ADUC LA CUNOSTINTA...

p.s. AM AVOCAT SI-L ASCULT DE CE IMI SPUNE. SI DACA DORESTE BANI SI EL, ATUNCI E INTELIGENT, NU CA ALTII..., ASA CA-I URMEZ SFATUL AVOCATULUI MEU.


Musafir

#40154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie

2015-06-18 12:02:32

#40152: da ma coa_ie, tu niciodata nu stii cine esti...uitucule - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie  

 TU TI GITU MATI DE NEMERNIC CERNEVIST CA NUMAI ATIT AI STIUT SI ATI STIUT ,SA FACETI MISTO,MINTITI,IMBIRLIGATI SI SA DENIDGRATI OAMENII,SA TE FU..T IN GURA,EU PICASSO.