Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Anton Paul

#40141 Re: Re: Re: Re: Asociatie

2015-06-18 08:12

#40140: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Re: Re: Asociatie  

 Scopul este sa iesim la lupta juridica reala si obtinerea unor rezultate concrete.

Si eu sunt un mare teoretician ca si tine dar trebuie sa iesim din casa intr-un mod concret.

De asemenea avem o multime de colegi satui de vorbe dar care nu vor sa mai faca nimic dar inca doritori "de sange".

HAI SA FACEM O ASOCIATIE, CACI UNIREA ADUCE REZULTATE SI NU LAMENTARILE PE ACEASTA PETITIE!

 

Eu personal vreau sa-i vad in puscarie pe toti cei care-si bat joc de noi, inclusiv doamna judecator. Dar nu pot de unul singur...

ANTON PAUL 0756104814

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#40142 Re: Re: Re: Re: Re: Asociatie

2015-06-18 08:24:53

#40141: Anton Paul - Re: Re: Re: Re: Asociatie   <= NU VA DAU SFATURI, VA ADUC LA CUNOSTINTA...

 Draga prietene, te salut cu mult respect si sti ca te sustin. Singura si unica coerenta este anularea tuturor protocoalelor din IUNIE 2013, restul este pierdere de timp si bani . Judecatorul - sindic a reusit sa puna pe drumul cel bun intr-un final si soc..., numai ca dintre noi au plecat iar sa incheie si sa anuleze decizia judecatoreasca. Pai cat o tinem asa ??? Stiu ca treci prin momente si clipe extreme si noi trecem la fel , nu-mi permit din pensia mea sa mai fac si risipa de bani, ca nu sunt asa  bogat  precum ma condamna acesti hoti si praduitori care si-au permis sa mearga sa semneze alte acorduri protocolare in defavoarea TUTUROR CREDITORILOR INCALCAND TOATE LEGILE POSTATE DE MINE PE PETITIE . EU LE REPET, CEEA CE AU FACUT EI NU AU CREAT NUMAI IMPOTRIVA MEA SI A TA, CI IMPOTRIVA TUTUROR CREDITORILOR CU CREANTE OLTCHIM, AIA TOTI DIN LISTA AIA LUNGA DE LE STA IN GAT LOR..., NU NOI SALARIATII . PAI SA-I VANEZE ACESTIA PENTRU CREANTELE LOR CARE SUNT BLOCATE SI LA EI PRIN LIPSA ACHITARI PENTRU CA SI-AU PERMIS NISTE NIMICU_RI DINTRE SALARIATI ( O MINORITATE SI MINUSCULI, INFIMI  )  SI ALTE INFECTII DIN STATUL ROMAN SI CONDUCERE OLTCHIM ,  SA INCALCE HOTARARILE JUDECATORESTI SI LEGILE . EU LE UREZ UN SINCER SUCCES IN TOT CEEA CE AU LASAT IN URMA LOR.., SE INDREAPTA CU PASI REPEZI PE CE SUNT EI DE FERICITI ACUM, VOR CONSTIENTIZA DESPRE CE AU COMIS, VIITORUL LE PUNE..., BATISTA PE TAMBAL CUM LE-A PREZIS PONTA, PUSCARIA.

p.s. : Te stiu si imi pare sincer rau, sincer nevinovatii ca noi, am cazut in vacarmul asta odios. Acum singura si ultima reduta sa trecem pe penal si constestare protocoale ilegale ( m-a umit ca si PIPEREA  a spus asta , indirect dar a adus in discutie... ) , altceva , numai DNA SI ALTE INSTITUTII POT FACE LUMINA.

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.