Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#39269 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-02 20:55

#39267: creanta...dar degeaba - Re:  

 1. Legi, pentru ca ele exista si tu trebuie sa ai habar de acestea, restul descrierilor va caracterizeaza exact cum ati fost perceputi.

2.  Observ ca imi insusesti expresia care v-o adresez frecvent si creditorii cu creante v-au monitorizat si asa au spus, ca voi grupul vostru, sunteti ANIMALE.

3. Am facut demersurile necesare si am dosare pe rol, restul nu va priveste, iar va bagati in vietile altora. Pana la urma o sa vi sa-mi lasi scris ca sunteti toti, nici acum n-ai definit la care toti va referiti???.

4. Pentru ca asta faceti, cautati alte victime din randul nostru si uitati incotro va este directia, evitand procesul insolventei, L 85/2006 si multe alte aspecte, care va trec ...si duse raman, in urma voastra e jale, ati lasat prapad, dovedit.

5.N-ai tu intrebari cate raspunsuri am eu.

6. I-ar iti insusesti ceea ce eu v-am adresat ca asa apareti in fata investitorilor si a altor creditori. Asta va este comportamentul de istericale paranoice.

7. Ramai acelasi scos din context sau scoasa din context, pentru ca dai dovada de o " finete"  aparte.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

Raspunsuri

astept raspunsurile tale...

#39271 Re: Re: Re:

2015-06-02 21:02:58

#39269: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Re:  

 Zi "istetule" ce ai facut tu PUNCTUAL. Ce ai facut tu pt a-ti recupera banii.

Macar aia se duc maine intr-un spirit de sacrificiu, nu au mai gasit alte resurse... Si crede-ma, eu nu am treaba nici cu dispinibilizatii si nici cu sindicatele. Cu aia de conduc, nici atat.

NInca ceva, nu am stiut ca tu ai stat la baza realizarii dictionarului limbii romane, incat sa imi spui ca ti-am preluat cuvinte!!!! Tu macar citesti ce scrii???? 

Ai raspuns la vreo intrebare din cele prezentate de mine? Ai ocazia sa arati ca esti un individ cu care se poate discuta.


Musafir

#39273 Re: Re: Re:

2015-06-02 21:11:23

#39269: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Re:  

 Pai paranoic esti tu, taticule.

Ti-au repetat o serie de persoane ca ai devieri comportamentale si tu ai inceput sa latri si sa faci ca toti dracii.

Tu poate esti manat de intentii bune, dar rexultatul e catastrofal.

Sunt destui care ti-o trag regulat peste bot.

Spui ca ai dosar pe rol...bravo...dar ce rezolvi cu insiruirile astea cretine ale tale? De ce nu apari cu solutii reale, informatii pertinente si LA OBIECT. Crezi ca nu s-a inteles din prima?? Repeti cui? Majoritatea covarsitoare sunt angajati si dispinibilizati. Tu pe astia ii certi? Lor le enumeri legi????? Nici macar nu le stapanesti bine.

O sa mori pe limba ta...si cand spun mori, e o forma literara...stai calm.