Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

creanta...dar degeaba

#39267 Re:

2015-06-02 20:46

#39266: -  

 Atunci, daca tot l-ai reevaluat, intreaba-l de ce posteaza la infinit legi, citate, cruci, porci zburatori etc etc?

De ce se comporta ca un animal, atunci cand cineva incearca sa il combata la modul politicos?

Ce a facut el CONCRET, in afara de re re re re re postarile sacaitoare???? Pentru el, nu pentru restul.

De ce are mereu impresia ca noi, restul suntem impotriva lui, doar pt ca incercam sa ii ponderam atitudinile de multe ori puerile si isterice?

Cam multe intrebari, nu?

Evident ca va raspunde in stilul paranoic, aruncand cu deja cunoscutele laturi fara nici o noima, pline de ura si aberante.

De aceea eu IMI PERMIT sa ii "vorbesc" ca unui nesimtit si dobitoc.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

#39269 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-02 20:55:02

#39267: creanta...dar degeaba - Re:  

 1. Legi, pentru ca ele exista si tu trebuie sa ai habar de acestea, restul descrierilor va caracterizeaza exact cum ati fost perceputi.

2.  Observ ca imi insusesti expresia care v-o adresez frecvent si creditorii cu creante v-au monitorizat si asa au spus, ca voi grupul vostru, sunteti ANIMALE.

3. Am facut demersurile necesare si am dosare pe rol, restul nu va priveste, iar va bagati in vietile altora. Pana la urma o sa vi sa-mi lasi scris ca sunteti toti, nici acum n-ai definit la care toti va referiti???.

4. Pentru ca asta faceti, cautati alte victime din randul nostru si uitati incotro va este directia, evitand procesul insolventei, L 85/2006 si multe alte aspecte, care va trec ...si duse raman, in urma voastra e jale, ati lasat prapad, dovedit.

5.N-ai tu intrebari cate raspunsuri am eu.

6. I-ar iti insusesti ceea ce eu v-am adresat ca asa apareti in fata investitorilor si a altor creditori. Asta va este comportamentul de istericale paranoice.

7. Ramai acelasi scos din context sau scoasa din context, pentru ca dai dovada de o " finete"  aparte.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.


Musafir

#39270 Re: Re:

2015-06-02 20:58:26

#39267: creanta...dar degeaba - Re:  

 Nu sunt multe deloc intrebarile , ar mai putea fi si altele dar totusi fiecare dintre noi putem realiza la un moment dat ca mai si gresim