Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#39087 Re: Re: NU UITA CA PE TIMPUL LUI TALPASANU ATI PLECAT DA?DU TE N CARU MEU ...DE.....

2015-05-31 13:39

#39083: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: NU UITA CA PE TIMPUL LUI TALPASANU ATI PLECAT DA?DU TE N CARU MEU ...DE..... 

 BA NEMERNICULEEEEEEE,EU SUNT UN SIMPLU OM ,UN MUNCITOR DE RIND,NU AM EU TREBA CU SEMNATURI SAU ALTE PROSTII,EU ATIT AM VRUT,SA AFLATI ADEVARUL SI NU MINCIUNILE LUI CRA CRA, TAMBALAGIUL SI PUPINC...URISTUL DE GHIOCA,ATIT BAAAAAAAAAAA,GITI LA TROC PORC BATRIN,MARS JIGODIE ORDINARA,AM SEMNAT NOI MUNCITORI DE RIND,SA TI FIE RUSINE.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#39088 Re: Re: Re: NU UITA CA PE TIMPUL LUI TALPASANU ATI PLECAT DA?DU TE N CARU MEU ...DE.....

2015-05-31 13:44:00

#39087: -

 Asa vezi maaa de cand te astept sa spui asta. Du-te si mai comanda o bere in cinstea mea. Baa nebunuleee, lasa-ne ba pe noi si veziti de grijile tale, asa e cum spui dar lasa-ne ca stim noi ce avem publicat aici pe petitie. Rezolvam si  ce spui tu, incet-incet vin toate, hai drum bun... Ba, eu mi-am facut datoria sa te intreb, au fost din partea salariatilor un muncitor si unu cu functie si de la disponibilizati unu si un sindicalist asta, dupa cum reiese, patru a spus Piperea. Daca se confirma ce ai spus tu, ar fi Cernev, Burdoaza, Ghioca si Talpasanu, ai inteles, doi si doi si s-au mancat banii de catre Oltchim prin deturnare si ilegalitate fata de noi disponibilizatii 2013 si angajatii cu mana lui Cornoiu de era director la AJOFM ( CORNOIU PREFECTUL ACTUAL ESTE CONFIRMAT CA A DETURNAT CELE 9 MILIOANE EURO ),  daca sunt altii IN AFARA DE CORNOIU CARE ESTE FOARTE DOVEDIT SI CERNEV  CU  BURDOAZA, raspund ... , cine se afla in conventia protocolului semnat ilegal si penal.