Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#38686 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tot nea MIHAI DICULOIU....Doamne ajuta s

2015-05-27 19:53

#38685: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tot nea MIHAI DICULOIU....Doamne ajuta sa ra 

 esti nebun deabinelea, tu nu ai leac. Nu mai esti nici macar de psiholog , esti direct de psihiatru

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38687 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tot nea MIHAI DICULOIU....Doamne aju

2015-05-27 19:57:24

#38686: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tot nea MIHAI DICULOIU....Doamne ajuta s 

 Asta cu-i transmiti??? Celor care au creante in Oltchim??? Incearca sa iei legatura cu ei, poate te inteleg ce vrei sa spui. Atunci sa te vad eu pe cine mai faci nebun... COMUNICA TU OFICIAL TUTUROR CE AI SCRIS AICI.

 

p.s. Ti-am facut si v-am facut prezenta celor cu creante si creditori in Oltchim cu completarea fireasca a salariatilor Oltchim, angajati si disponibilizati 2013!!! Ai tupeul sa ne comunici tuturor ce ne-ai lasat scris????