Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#38563 A aparut HOTARAREA de confirmare a planului de reorganizare. Luati de cititi si studiati!

2015-05-27 10:23

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38568 Re: A aparut HOTARAREA de confirmare a planului de reorganizare. Luati de cititi si studiati!

2015-05-27 10:36:45

#38563: - A aparut HOTARAREA de confirmare a planului de reorganizare. Luati de cititi si studiati! 

 Observi, o tin pe-a lor, am bagat banii in Oltchim noi Disponibilizatii 2013 fara acordul nostru si prin deturnare, ori ei vin cu scenariul surselor de venit financiare, baaaaa... otravitilor. Baaaa cat va bagam in voi ma rostogolit 18.000.000 milioane euro??? NE FURA si vine lindicul asta imputit din Pitesti si ma intreaba pe mine ca ce am cu el,  si el isi poarta de grije (CRETINULE BAAAA TAMPATEL TE TRIMIT EU ACASA SI MERG SA DAU SCRIS CA NU MAI VEZI LOC DE MUNCA, CE SPUI???), spune-i tu sa isi tina clanta ca incaseaza banii mei si mananca din mana mea de ani de zile. OLTCHIM NU MAI ARE VOIE SA COMITA FAPTE ILEGALE CI SA ACHITE CATRE CREDITORI INDREPTATITI SI PRIORITATE CAT SI SUVERANITATE LA PLATA PRIN ACHITARE, SALARIATII DISPONIBILIZATI 2013.

 

JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII????