Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#38256 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ANUNT PT. DISPONIBILIZATI: PE 21 MAI 2015 NE VEDEM LA OLTCHIM CU PIP

2015-05-21 05:46

#38240: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ANUNT PT. DISPONIBILIZATI: PE 21 MAI 2015 NE VEDEM LA OLTCHIM CU PIPEREA 

 Nu ai cu cine.

Toti care au incercat sa poarte o discutie civilizata cu el au incheiat prin a-si baga ceva in nasul lui.

E foarte recalcitrant, nu suporta alte pareri, are apucaturi schizofrenice si tulburari de comportament.

Asta e in stare sa te muste sau scuipe, clar nu e intreg la cap.

De la fota, ce pretentii poti sa ai? Ala saracul e din alta sfera, din ciclul "ce caut eu in viata mea?".

Dar naucul asta cu legile lui e catastrofa!

E destul sa ii citesti ineptiile si realizezi ca e cu probleme foarte mari la capatana.

Mai are si o varsta.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38257 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ANUNT PT. DISPONIBILIZATI: PE 21 MAI 2015 NE VEDEM LA OLTCHIM CU

2015-05-21 05:48:47

#38256: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ANUNT PT. DISPONIBILIZATI: PE 21 MAI 2015 NE VEDEM LA OLTCHIM CU PIP 

 AI FURAT NEMERNICULE, AU BOTUL PLIN DE HOTIE!!!! ESTI UNU DIN CEI CARE A FURAT.

#38201 Re: Re: DNA S.O.S. OLTCHIM RAMNICU VALCEA  < = II OBSERVI, SA-I CITESTI BINE, SIGUR ESTI SI TU PRINTRE EI, POATE NU TE-AM SCOS IN EVIDENTA, SCUZA-MA, VOCALII SI VOCALIZELE, ACUM MUTE PENTRU CA AU FOST MANJITI SI PLINI DE FIRMITURI AU JEG SI BOTUL PLIN DE JEG, CEI DE TI I-AM PUBLICAT SI EI SE CRED..., CATA FRUNZA, CATA IARBA DE-SI PERMIT SA DAE IN NUMELE TUTUROR, UN GRUP DE INFRACTORI CARE TRANSEAZA CU ALTE GRUPURI INFRACTIONALE SI PENALE, MINORITARI.

VORBIOTOR SCRIS SI AUZI  SCRISUL,  NALUCI ???? POETULE RATAT A VIETII DE O TARASTI DUPA TINE CU SCONSCUL TAU... , IAR AUZI CIRIPELE, TU SI VORBITUL CIVILIZAT, TU SI CIVILIZATIA, SPECIA TA????

CE TI-AM SPUS EU MA??? CE VA SCRIU MA???? ACUM ESTI IN STARE SA-MI SPUI CA AI PIERDUT DIN VINA MEA... DOBITOACA DIN TINE, MITOMANUL DIN TINE,  AAAAAOOOLEEEOOO...., CATE EXCROCHERIE CREZI TU CA AI???

SUNTETI VOCALII CARE ATI FURAT BANII PE SUSTA CU CONDUCEREA CORUPTA PRIN ILEGALITATE SI HOTII!!!!