Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38182 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-20 07:29

#38181: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  <= CINE A SEMNAT IN NUMELE MEU VA RASPUDE PENAL !!! MA VEI CONOASTE IN CONTEXT, NU SCOS DIN CONTEXT CA TINE SI ALTII CA TINE.

 Baaa cernevuvuzeaua, vocilor nebune si victorienii ratati ai vietilor de prapaditi aerul cand respirati prin poluarea lasata in urma voastra. Nu avem noi nevoie de fani si daca esti un fanatic fandosit si  fanfaron, lingau si lipitor la sugativele dejecte pe care le si emiti prin pupa bine si linge tare, stai drace in mizeria ta si miroaseti tot ce ai lasat tu pe faptele tale comise de mana cu toti cei care ati comis ilegalitati. Daca intri pe aceasta petitie, e problema ta, numai ca tu lasi vocile si auzi scrisul, impreuna cu multe alte denaturari si deturnari iesite si scoase din context asa cum esti si lasi si acum scris in textul la care ai scris de manuta  ta, o singura scriere, pentru ca tu scri, nu esti doi ii, sau mai sti, scrieti la doua maini, doua picioare...hahaha haahaa, vuvuzelele stricate si minte ciu-ciu, vid, gol, aer putred in cutia voastra de o detineti...

 P.S. Iti vand un pont gratis, vezi, eu nu fur de la tine, tu te poti dovedii clar nebun si te trimit aia si te interneaza pe viata la balamuc,  ori la puscarie pe ceea ce ai comis, dar recuperam dupa voi prejudiciile toate...

 DOVEDESTI VEHEMENTA,ORI NU TE INCADREZI IN CEEEA CE EU AM LASAT SCRS PE ACEASTA PETITIE SI DEVII:

Doare al dracu, va doare si va varcoliti, strigoi si vampirizati si veti intelege voi tot, absolut tot.

PAPA TOT SI NU MAI ARUNCA FIRMITURI, INGHITE TOT, UITE CE PATESTI IN NEMERNICIA TA...

CIOC CIOC, OARE LA USA CINE ESTE...

VINE CAVALERIA, CIOC,CIOC, OARE LA USA CINE BATE??? BINE IN CAZUL TAU E POARTA CU_RTII TALE CARE VA FII LUATA CU ASALT...

Va doare nemernicilor, va agitati ca serpalaii, va zvarcoliti ca vampirizatii,  va agitati ca draciii... Va mananca si aveti somn udat de atat pis_at pe voi pe cat  sunteti de opariti, va simtiti urina si jegul si fecalele, va mirositi mizeriile.

Raspunsuri


Musafir

#38184 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-20 08:39:11

#38182: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Am inteles , nu ai leac singura ta menire este sa te certi cu toata lumea indiferent de motiv, probabil din lipsa de activitate ti-ai gasit in sfarsit menirea.
"Dragul" meu, nu esti prost , esti mult mai mult de atat, nu esti nici nebun esti retardat.
Nu te-am mintit sunt intr-adevar fan al tau si al lui Fota pentru ca in primul rand sunt fan inrait al filmelor cu prosti si voi doi faceti parte din ele.
Bai tampitel , nebunel, cretinel sau toate la un loc, tu spui ca vrei sa ne luminezi pe noi postandune siste legi gasite pe saituri , copiate si postate la infinit, dar tu insuti nu esti in stare sa te luminezi pe tine. Tu insuti cu toate legile aste postate si din postura de justitiar nu ai fost in stare sa iti gasesti calea dreptatii , dar ne dai sfaturi noua.
Cretinele. eu cred ca tu doar copiezi dar nici macar nu citesti si te dai profet , in schimb s-au prins toti ca tu nu esti pe craca ta si esti pe aceiasi craca cu Retard Fonta. Poate fi cea mai a dracului combinatie .
Cu toate aste sa sti ca mai prost ca tine mai e unul singur. TU