Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37206 Re: Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM

2015-05-06 21:09

#37200: - Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VAL 

 Hai sa iti spun ce ma deranjeaza: faptul ca se prezinta niste idei ibteresante in prima faza, dar care repetate de jde mii de oi devin enervante.

Cand ii spui omului care e treaba (si nu am fost singurul), a inceput sa faca ca toti dracii, de parca era posedat. Apoi baga jigniri la greu, de parca asta detine adevarul absolut si restul suntem niste prosti.

Eeee  surpriza, nu suntem toti prosti.

Prost si betiv e fota, ca e combinatia cea mai nefericita.

Dar creanta asta poate UITA FAPTUL CA ASTA E PETITIE PUBLICA, NU BLOG! 

Ai citit bine bai bosorogule????

 

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

#37208 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM S

2015-05-06 21:18:33

#37206: - Re: Re: Re: Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM DU-TE BA LA TEATRU, AICI PE ACEASTA PETITIE SE SCRIE DESPRE REALITATI CU_RENTE SI VECHI DIN AUGST 2012 AGRAVATE SI READUSE ZILNIC LA ZI IN VAZUL TUTUROR, SUNTEM FURATI LA SECUNDA.

 Tu pe cine reprezinti ( OBSERVAM ZILNIC APAR REPREZENTATI CARE REPREZINTA..., ZI!!) si ce doresti de fapt ? Esti pe aceasta petitie ca la spectacol sa ti se prezinte ce vrei tu? Prin modul tau de  comportare scris  prezinta totala repetitie si tampenie adusa la absurd de catre tine si pe care vrei sa ne-o impui si noua ( Care este problema ta???), sa nu punem jignirile si scarboseniile de care te ocupi si alte ilegale vorbe. Prefer sa fie repostate problemele de care noi ne confruntam zilnic fara sa-mi incalci tu si altii ca tine dreptul asta. Tie nu-ti convine altceva, nu mai intoxici tu cum aveai mai demult si continui si azi, mai incerci si inca nu observi ce ai lasat in urma ta scris, demonstrat ca ai deviat si deviezi continuu, total impus sa te ocupi total invers realitatilor. Eu nu te-am facut prost, asa esti tu. Nu te mai lua tu nici de betivi, nici de noi si nici de altii, pentru ca te-am dovedit mereu ca esti un instigator notoriu si un corupt nemernic. Blog ai tu ma baiatule in capatana aia de o detii, aici s-au publicat problemele noastre nu altceva..., de care duci tu dorul si lipsa, mitocanule si mitomanule.