Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37088

2015-05-05 12:53

fiecare cu boala lui, inteleg si nu mai trebuie sa imi detaliezi. Poate si eu am problemele mele dar ii multumesc lui Dumnezeu ca nu se aseamana cu ale tale. Ce stim unii ce nu stim altii nici nu ma conteaza , conteaza doar faptul ca nu am obtinut absolut nimic pana acum decat umilinta si batjocora.

Oare crezi ca e de ajuns sa re,re,re, re, pana la obsesie? Eu zic ca nu. Stii de ce suntem in situatia in care suntem? Din motive de prostie , lasitate , lipsa de atitudine, parsivitate, cretinism s.a.m.d

Raspunsuri

OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? CREANTELE SALARIALE.

#37089 Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? CREANTELE SALARIALE.

2015-05-05 13:01:18

#37088: -  

 Ii multumim lui Dumnezeu ca avem inca putere si viata pentru a putea sa le ducem toti. N-am obtinut din simplul motiv pe care-l sti si tu, cei care au semnat ( ... ) din randul celor disponibilizati 2013 ( nu mai detaliez ca au incalcat LEGILE si nu sunt reprezentativi toti, ei insusindu -si  acest rol ilegal ) si au facut blat pentru interes personal si in contradictie cu litera legii injosidu-se si crezand ca au castigat  cu piperea, vor venii in fata instantelor de judecata inclusiv sindicate complice si in culpa, sa ne explice si noua cum au creat protocoale in defavoarea altor creante salariale ( incalcand Legile) si cum si-au permis sa faca ceea ce au facut, procu_rorii din ROMANIA au de lucru. Repostarea si re:re:re: re, da , sunt necesare, deoarece aceasta petitie nu numai ca a fost sabotata, obstructionata, fortata sa nu mai existe...etc., s-au distrus informatii, cred ei ( sau credeau ei ) si s-au distrus multe alte aspecte ( aceste informatii si realitati exista si dovedite si azi chiar mai bine evidentiate si intarite continuu...) , care sunt  si nu vor fi sterse, chiar intarite mult mai intarite, crezand ei ca vor fi ori cenzurate asa cum s-a intamplat, FALS, totul este la secunda si le cade pe umerii lor. Tovarasul Piperea ramane un SPOLIATOR, NU ESTE INJURATURA CI FAPTA CU CARE S-A OCUPAT IN GRUP INFRACTIONAL PE CARE-L COORDONEAZA. Da, aceasta petitie a primit cea mai mare si mai dovedit act de nemernicie adus drepturilor si libertatilor, IMPREUNA CU  INCALCARI A MULTOR LEGI,  cat si sensul de a sprijinii si sustine ceea ce noi repostam DOVEDITE ZILNIC CA AU FOST FURTURI SI ILEGALITATI COMISE DE ACESTA SI GASCA LUI DE INFRACTORI. Da, asa te mandresti cu 2472 semnaturi si faptul ca aceasta petitie..., sa te mandresti ca aceasta petitie a fost incarcata de muulte injurii sterse si impuse de sabotori sa o distruga vulgar, poate  asta doresti tu sa ai parte in continuare si-ti stau eu in calea ta, nu de ceea ce republic pentru ca sunt fapte comise si agravate din 2012-2013 pana azi in 2015, acum ai cenzurat tot inafara de cuvinte obscene si Buc_resti, procu_ror, Cu_rte, recu_rs , au devenit obscen pentru aceasta petitie fiind cenzurate si dovada cum trebuie ele scrise ..... exemplele pot continua.


Musafir

#37160 Re:

2015-05-06 12:05:01

#37088: -  

 A aparut un doctor care i-a si dat diagnosticul, schizofrenie..nu stiu cum.

Dar intelege berbecul?

E isteric si urla cat il tin bojocii.