Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#36078 Re: Re: Re: Re: Re: Control la sânge la Oltchim: nu s-au plătit salariile!

2015-04-08 11:51

#36077: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - Re: Re: Re: Re: Control la sânge la Oltchim: nu s-au plătit salariile! 

Indica-mi tu o postare in care te-am jignit pe tine sau pe altcineva!
Ti-am spus, ma confunzi cu altcineva.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:
Musafir

#36079 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Control la sânge la Oltchim: nu s-au plătit salariile!

2015-04-08 11:52:32

#36078: - Re: Re: Re: Re: Re: Control la sânge la Oltchim: nu s-au plătit salariile! 

 Da bineee maaa, deja ai si uitat. Lasa, ca e pe petitie, caut si iti voi arata cu exactitate si chiar mai devreme ai lasat scris pagina anterioara. Ce a fost a fost, acum nu mai conteaza, nu e vorba de asta , e vorba de a fi apt  (pentru ca tu lasi semne de declin psihic deja...) de ce acum se va definitiva, o sa aflam multe si atunci dispar sicanele intre toti. Salariile creante, obligatoriu trebuie sa afle si Ponta si restul cam cum sta treaba ca nu sunt  achitate la zi pe timp de insolventa L85/2006 si nici protocoale, decizii luate anapoda in insolventa nu au ce cauta in defavoarea altor creditori,deturnari... sau alte  acte pe susta.

Ce vezi atat de deplasat in ce a lasat SLO in viatavalcii publicat...??? Ce te deranjeaza, adevarul??

http://www.viatavalcii.ro/index.php

 

p.s. Alt aspect, NIMENI, ABSOLUT NIMENI NU ARE VOIE PE LEGE SA DECIDA IN NUMELE ALTEI CREANTE SAU ALTOR DREPTURI CREANTE DIN ACTELE PE CARE LE DETINE / DETINEM, CEEA CE S-A INTAMPLAT....

 

PROTOCOALELE LE DISCUTAM CU DNA DE FATA, N-AM IMPUTERNICIT PE NIMENI SA SE FACA PE SUSTA PROTOCOALE IN DEFAVOAREA ALTOR CREANTE SALARIALE DISPONIBILIZATII 2013 SI ORICE FEL DE PROTOCOL IN DEFAVOAREA ALTORA...!!!!!!