Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTE OLTCHIM.

#33905 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca?

2015-02-13 17:44

#33903: - Re: Re: Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca? 

 Pari destul de tanar din ceea ce imi spui si iti urez tot binele din lume. Asta inseamna ca acum devii copt la minte si dusul rece al vietii pe care o traim toti ne-a bagat pe multi in bucluc si prin simplul fapt ca erai poate concentrat la a venii la servici a muncii si a ajunge acasa pentru a doua zi la servici. Sa n-ai parte de patron si patronat in Romania, atat iti comunic, iar combinatul chimic prin structura sa nu au voie sa comita ilegalitati sau alte devieri de la statutul de angajat si fost angajat, Multumeste zilnic lui Dumnezeu si gandeste-te la toti colegii nostri ..., istoria OLTCHIM...

Raspunsuri


Musafir

#33908 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca?

2015-02-13 17:48:26

#33905: CREANTE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca? 

 Surprinzator, nu sunt tanar, nici prea batran, dar am satisfactia ca prin seriozitate am avut mereu de castigat si in conditii dificile am trecut cu brio. Mi-as dori acelasi lucru pentru toti, dar replicile aiuritoare ale unora arata invidie, puturosenie,  daca mor eu, sa mori si tu si el si toti.