Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33824 Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-12 20:37

#33823: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 spui tu "atentie mare" de parca tu ai fi decident si nu hotii care ti-au furat o data banii. Balivernesti si tot dai cu articole de legi copiate , totusi e bine altii nu ar fi in stare nici macar atat. Ca nu esti luat in seama de nimeni asta e o alta problema dar o sa vezi in curand ca tot ce ai scris tu e un fas si ca astia sunt in stare de orice , chiar sa faca pisul pe legislatia si constitutia acestei  tari mai cu seama cand la mijloc sunt niste plante si niste nevertebrate , niste handicapati (am vrut sa scriu oameni dar nu e cazul) care se multumesc cu firimituri.

Suntem un neam de cacat, cu oameni de cacat si ne meritam soarta.

Ca sa stii, de pe surse : banii tai au fost alocati de guvern si tu si eu si toti disponibilizatii trebuia sa plecam acasa in 14 Iunie 2013 cu banii pe card sau in buzunar, numai ca printr-o intelegere dintre guvern si administratorii societatii , banii nostri au fost deturnati si folositi in combinat cu promisiunea sau cu speranta ca intr-un an vor reusii sa redreseze corabia si implicit sa ne returneze banii furati. Uimitor baietii destepti nu au reusit sa redreseze corabia si nu mai au de unde sa iti dea banii, astfel se face ca ei incearca fel si fel de tertipuri si strategii de a prelungii termenul de plata.

Un lucru bun, din banii tai si-a luat salarii oameni gen Sconcs Talpasanu (taietorul de iarba), Ghioca, Cernev, sotii Siru, Alinut Smeut cel care a participat activ la furt si multi altii ca ei care iti rad in nas

Raspunsuri

disponibilizat

#33826 Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-12 20:41:28

#33824: - Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 totusi stie cineva ce s-a intamplat azi intre disponibilizati di administrator?

CREANTELE OLTCHIM.

#33828 Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-12 20:44:51

#33824: - Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 Multumesc de informatii, stiu si le-am tot aratat aici pe aceasta petitie, incepand cu

Mariana Câmpeanu: Există bani pentru disponibilizații de la Oltchim și Poșta Română

http://www.agerpres.ro/

Nu-mi spui nimnic care nu ti-am tot postat si re.re.re.re repostat sa fi si tu la zi cu realitatea.