Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33666 Re: Re: baniii baa!!!!

2015-02-10 17:43

#33665: CREANTELE OLTCHIM. - Re: baniii baa!!!! 

 Bani pentru toata lumea clar nu sunt!!! Dar macar asa noi care suntem prezenti sa ne asiguram ca-i primim.Sunt sigur ca si lor le-ar place ideia.

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#33667 Re: Re: Re: baniii baa!!!!

2015-02-10 17:48:51

#33666: - Re: Re: baniii baa!!!! EGOISMUL, RAUTATEA, NEANTELEGEREA EVENIMENTELOR DOAR FIIND PARTICIPANTI FICTIVI UNII SI HABARNISTI CONVINSI... SI ALTE FAPTE..., UMILIREA, JIGNIRILE, HAOSUL CREAT CU MANA UNORA DINTRE NOI CARE NE-AU REPREZENTAT TOTAL AIUREA ...SI ALTE FAPTE, V-A DUS SI AM FOST TOTI  IMPINSI LA DEZASTRUL PENTRU CARE  POLITICIENII NE-AU UCIS CU SINDICATELE SI CONDUCEREA OLTCHIM ( STATUL ROMAN..)SUNT IN CULPA!!!!!!!!

 Alooo, pe ce lume traiesti, eu ma conformez, re:re:re:re repet s-a depus la tribunal planul de reorganizare, Ok, au comunicat si perioadele cat, ce si cum evolueaza situatiile si termenele ca sa inainteze catre TOTI, conform Legii si legilor, etapele de apropari definitivari si punere in practica. Eu iti inteleg si ne intelegem disperarea, numai ca voi re:re:re:repetati ceea ce ati facut doi ani de zile si politicul va folosit pe post  de pacalici pentru idealurile lor ascunse......, vrei sa ma intelegi si pe mine, achitarile incep pentru TOTI conform deciziei judecatorului-sinidic, iar ceea ce afirmi e total aiurea...

Bursa de Valori Bucuresti, in data de 20 ianuarie:

5 februarie 2015 - propunerea planului de reorganizare si depunerea acestuia;

 

9 februarie 2015 - publicarea in Buletinul Procedurilor de Insolventa a anuntului referitor la planul de reorganizare;

 

2 - 10 martie 2015 - votarea planului in cadrul adunarii creditorilor;

in termen de 15 zile de la depunerea la tribunal a procesului-verbal al adunarii creditorilor, prin care planul a fost aprobat, judecatorul sindic trebuie sa se pronunte asupra confirmarii acestuia. 2015.