Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33612 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:30

#33607: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 Daca te excita uite , ai dreptate noi am gresit iar tu ai avut intodeauna dreptate iar eu am fost si sunt un prost, dar te rog pentru a evita discutii de acest gen , nu te mai baga in seama cu mine

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#33614 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:33:27

#33612: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. VEZI SA NU RAMAI FARA SUFLARE, FACI UN STOP PE LARINGE..., SE MOARE SI-N SOMN , POATE UITI SA SI RESPIRI LA CAT DE SCOS DIN CONTEXT ESTI:

 De te crezi prea interesant??? Ma lamuresti si pe mine cum sta cu sunt sumele alea dar nu sunt sumele alora sau cum faceai.... din planul de restructurare pentru tine care refuzi sa spui corect planul de reorganizare...si multe alte tampenii uluitoaree??? Zi... hai spune-ne si noua, te-am tot incercat sa ne lamuresti, o dai mereu aiurea..., spune, zi tu cum te chinui...

EU RE.RE.RE.REPOSTEZ, POATE TE PRINZI SI TU....:

Bursa de Valori Bucuresti, in data de 20 ianuarie:

5 februarie - propunerea planului de reorganizare si depunerea acestuia;

 

9 februarie - publicarea in Buletinul Procedurilor de Insolventa a anuntului referitor la planul de reorganizare;

 

2 - 10 martie - votarea planului in cadrul adunarii creditorilor;

in termen de 15 zile de la depunerea la tribunal a procesului-verbal al adunarii creditorilor, prin care planul a fost aprobat, judecatorul sindic trebuie sa se pronunte asupra confirmarii acestuia.