Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33605 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:19

#33593: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 bai omule esti bolnav rau, te inteleg , ai numai scenarii de tine stiute in cap. Nu sunt bai omule decat un disponibilizat ca si tine care sufera din cauza nedreptatilor facute de guvernul Romanie inpreuna cu adm. judiciar. Ce dracu ma iei tu cu legea insolventei si cu legile tale cand legea era una singura si aceia era "legea partilor" si trebuia respectata. Cum sa nu fiu suparat si dezamagit de toti si toate cand eu /noi trebuia sa avem banii pe card chiar la data disponibilzarii si tu ma iei cu planurile si legile tale. 

In rest poti sa postezi sa copiezi si sa te repeti ca un papagal cand vrei si ce vrei ca nu ma intereseaza atata timp cat nu te bagi in seama cu mine. In rest dupa ce ne vom lua drepturile cred chiar ca putem bea o apa plata impreuna

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#33607 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:23:26

#33605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. OLTCHIM ESTE IN INSOLVENTA LEGEA 85/2008, IAR LEGEA PARTILOR ESTE CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA LA NIVELUL OLTCHIM DECI SUPUS LEGII INSOLVENTEI SI CONFORME CU TOATE LEGILE LEGALE.

 ESTI DISPONIBILIZAT DE NU INTELEGE CA CE ACUM DORESTI O SA NI SE INDEPLINEASCA FORTATI DE LEGE SI CEILALTI CREDITORI...., IAR CAND AM FOST TRECUTI IN DISPONIBILIZARE, AI DAT BULUC CU CONTESTATIILE SI AI PIERDUT PE LIMBA TA SI MULTORA CARE AU CREZUT CA DEE..E SUNT MULTI LUMINATI CU FLAMA STINSA CA TINE....,  ERA BEZNA IN CUTIA TA CRANIANA. ASTA E... NE MERITAM SOARTA, MAI STAM SI ...

CE DORESTI TU SA EXPUI E NUMAI TAMPENIE SI PROSTIE DE O ESPRIMI SI O TRAMBITEZI DE CATI ANI..., ZI SA NU SPUN EU...

CREANTELE OLTCHIM.

#33611 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:27:29

#33605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

NU MA MAI PROVOCA SA TE DESCRIU TE ROG EU MULT  SI FRUMOS, CREDE-MA ..., TE SCOT DIN JOC ORICAND. NUMAI PENTRU CA AI STAT DE ALTE FAPTE...

p.s. incerci sa te joci cu PSIHOLOGIA SOVIETICA dar iti spun clar esti  de PSIHIATRU, asa ca nu mai forta NEMERNICULE.