Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Ana

#33210 O cititoare

2015-02-04 19:33

Domnule draga, cel care prezinti situatia cu oltchim, esti cam prea exagerat cu postari la infinit si uneori fara noima. Apreciez ca vrei sa se rezolve problemele, dar au dreptate si cei cu care te razboiesti. Unii vorbesc f urat, darr si dumneata nu esti deloc deparye.

Uneori nu te inteleg, parca devii putin agitat. Dumneata nu intelegi ca ei te incita si fac misto pe seama dumitale. Nu am putut sa nu iti scriu, cand vad ce se intampla.

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#33211 Re: O cititoare

2015-02-04 19:39:54

#33210: Ana - O cititoare 

 Cata distractie pe unii care se stiu cu musca pe caciula si doresc sa se inchida petitia..., SA UITAM ABSOLUT TOT, SA STERGEM CU BURETELE ADEVARUL, eventual sa nu mai spunem nimic, sau mai grav sa-i sustinem pe cine spuneati....???? Agitatorii..., aloooo, noi ce facem aici...???? Poate nu o sa le convina sa observe si le readuc aminte, poate uita..., deee asta este cand unii contesta si termenul de creanta, ce sa mai spun ca scot tot din context si altii intre timp au pierdut bani, timp, ani, vieti omenesti, grave probleme de sanatate...etc... SA LE ARDA DE RAS< NUMAI CA VIATA NU E CE VOR DERBEDEII ASTIA. AU MURIT OAMENI CA ACESTI ESCROCI ANI DE ZILE LE-AU TIUIT LA URECHI NUMAI CRETINITATI SI ALTE FAPTEEE NENOROCITE...ETC. CE VRETI DOAMNA, SAU DOMNISOARA SAU CHIAR DOMN, AICI FIIND MUSAFIR PUTETI FI ORICINE... CE VRETI SA NE EXPLICATI????

CREANTELE OLTCHIM.

#33212 Re: O cititoare

2015-02-04 19:43:16

#33210: Ana - O cititoare 

 ASA NE-AU TINUT PE NOI ANI DE ZILE, NUMAI INTR-O DISTRACTIE, PE BANII NOSTRI, NERVII NOSTRI, SANATATEA LA MULTI ALUNECAND IN GRAVE PROBLEME..., EXECUTARI SILITE..., ALTE PROBLEME GRAVE....ETC. CE VORBIM NOI AICI????

CREANTELE OLTCHIM.

#33213 Re: O cititoare

2015-02-04 19:44:24

#33210: Ana - O cititoare 

 VRETI SA SUSTINETI LIMBAJUL VIU COLORAT, DETURNARILE DE ADEVAR, MIZERIILE, JOCURILE LOR... CARE CRED EI... CE????? SI SA SUSTINETI O PETITIE JUMATATE STEARSA DE MIZERIILE LOR... CU CAT A CRESCUT ACEASTA PETITIE LA SEMNATURI???? OLTCHIM, VORBIM DE OLTCHIM, DACA MAI ADAUGAM SI SALVAREA ARPECHIM CAT AR TREBUI SA FIE LA SEMNATURI ACEASTA PETITIE.....?????????

ASA NE-AU TINUT PE NOI ANI DE ZILE, NUMAI INTR-O DISTRACTIE.